Prawnik panny Choi, byłej dziewczyny Kim HyunJoong’a, potwierdza jej ciążę + oświadczenie strony HyunJoong’a

Po oświadczeniu wydanym przez Kim Hyunjoong’a w odniesieniu do możliwości małżeństwa i ciąży jego byłej dziewczyny, jej adwokat ujawnia ich wersję wydarzeń.

Według mediów Sports Seul, byli w stanie przeprowadzić rozmowę telefoniczną z prawnikiem panny Choi. Prawnik powiedział:

„To prawda, że panna Choi jest w ciąży. Prawdą jest również, ze ojcem jest Kim HyunJoong. Panna Choi przechodzi trudny okres od kiedy jej ciąża została ujawniona światu. Aktualnie odwiedza kliniki i zażywa trochę odpoczynku.”

Prawnik powiedział również, że ma w posiadaniu dużo dowodów, aby potwierdzić ciążę panny Choi. Odkąd strona Kim HyunJoong’a wspomniała, że nie mogą skontaktować się z panną Choi kiedy próbowali potwierdzić ciążę, brzmiało to tak, jakby starała się ukryć prawdę. W odniesieniu do tego, jej adwokat powiedział:

„To nie jest prawda, że się ukrywa. Po tym gdy powiadomiła ich o jej ciąży, spotkała się ze stroną Kim HyunJoong’a, nawet niedawno. Skontaktowała i spotkała się z nimi.”


Strona Kim HyunJoong’a wyjaśnia iż nie podważa jej ciąży tylko chcą odwiedzić szpital wraz z nią by wszystko potwierdzić.

Jak wspomniano wcześniej, strona Kim HyunJoong’a wypuściła oficjalne oświadczenie stwierdzające, że zostali oni poinformowani o jej ciąży, ale kiedy zaprosili na spotkanie pannę Choi na wizytę w szpitalu razem, ona przestała utrzymywać z nimi kontakt. Wspomnieli również, że wokalista weźmie odpowiedzialność, jeśli ciąża jest prawdą.

Key East powiedzieli Star News:

„Kim HyunJoong nigdy nie zaprzeczył, że panna Choi jest w ciąży. Szkoda, że jest to odbierany jakoby Kim HyunJoong podejrzewał iż panna Choi kłamie o ciąży. Powodem dla którego Kim HyunJoong prosił, aby przyjść na badanie, jest tylko sprawdzenie zdrowia dziecka i matki.”

Ujawniono również:

„Kim HyunJoong został poinformowany przez pannę Choi w styczniu o jej ciąży, a także otrzymał zdjęcia USG. Po tym, on poprosił, aby przyjść na badanie z nią i jej rodzicami. Jednak nie dostał odpowiedzi. To co mieliśmy na myśli, kiedy powiedzieliśmy: ‚Kim Hyun Joong oświadczył, że jeśli ciąża panny Choi okaże się prawdą, weźmie całkowitą odpowiedzialność.’ w poprzednim sprawozdaniu, jest to, że chciał, aby sprawdzić stan zdrowia dziecka i panny Choi „.

Prawnik panny Choi ponownie wypowiedział się na ten temat, mówiąc do EToday

„Wydaje się, że zamiast być podejrzliwi, czy panna Choi jest w ciąży, zastanawiają się bardziej, czy dziecko jest Kim HyunJoong’a, czy też nie… Mamy mnóstwo dokumentów , więc to nie będzie trudne, aby potwierdzić to (rodzicielstwo) za nich. Jeśli strona Kim HyunJoong’a jest naprawdę chce przejść przez badania DNA w celu potwierdzenia, będziemy musieli się zobowiązać,  obie strony mają już duże problemy,  martwimy że problem będzie nadal rosnąć. „


cr: Allkpop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *