Lee MinHo i Suzy (MissA) są parą!

Suzy z MissA i aktor Lee MinHo są w związku!

Dispatch ujawniło, że są oni parą 2 miesiące i chodzili na rangi na całym świecie. Zauważono, że Lee MinHo 10 (nie wiem dokładnie jakiego miesiąca, czy chodzi o luty czy marzec) udał się do Paryża na sesję zdjęciową i tego samego dnia Suzy pojechała na sesję do Londynu. Jednak po tym jak Lee MinHo skończył swoją pracę poleciał do Londynu aby tam spotkać się z Suzy. Suzy wymeldowała się ze swojego hotelu 15-ego i czekała na Lee MinHo aż ten ją odbierze.

Po tym dwójka zameldowała się (w zupełnie innym czasie) w Londyńskim Shangri-La w The Shard (Nie wiem czy to się tłumaczy London’s Shangri-La at The Shard) i cieszyli się 3-dniową randką w Londynie, a MinHo woził ich wszędzie gdzie chcieli.

Nawet w Seulu, Lee MinHo odbierał Suzy praktycznie każdego dnia od 25 Lutego, z wyjątkiem momentów gdy Lee MinHo był zagranicą z powodu harmonogramu.

Agencja Lee MinHo – Star House Entertainment powiedziała: „Ta dwójka zaczęła się spotykać jakoś miesiąc temu i troszczą się o swój związek. Mamy nadzieję, że wszyscy patrzą na nich ciepło.”

JYP Entertainment również się wypowiedziało: „Suzy i lee MinHo spotykają się około miesiąca. Zaczęli ostrożnie, więc będziemy wdzięczni jeśli wszyscy będą na nich ciepło patrzeć.”

Gratulacje dla nowej pary! Szczęścia i żeby fani/antyfani nie zepsuli nic w ich związku!



źródło: Allkpop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *