Ojciec Tao ujawnia, że Tao zgodził się opuścić EXO!

23 kwietnia w ekskluzywnym wywiadzie dla Sina, ojciec Tao potwierdził, że jego syn zgodził się opuścić EXO.

„Ostatecznie Tao zgodził się upuścić EXO. Leczenie mojego syna jest w tej chwili priorytetem. Reszta zależy od Tao [rozważenie i zdecydowanie co dalej].”

Przeczytaj: Tao osobiście odpowiada fanowi obiecując, że nie opuści EXO

Podobnie jak w poruszającym liście, który napisał, ojciec Tao podkreślił, że jego prośba o do SM Entertainment oparta jest na trosce o stan zdrowia syna.

Dowiedz się więcej: Ojciec Tao z EXO publikuje list, w którym prosi o zwolnienie syna z obowiązków względem agencji

„Od debiutu, który miał miejsce trzy lata temu, Tao wystąpił w wielu programach, w których ryzyko kontuzji było wysokie. Moje serce cierpi, ponieważ agencja [SM Entertainment] nie zajęła się jego kontuzjami na czas.

Kiedy odwiedziłem Koreę, aby zabrać Tao do Chin na leczenie, jedyne co powiedziała agencja to „Porozmawiajmy o przyszłości Tao.” To właśnie podczas tej dyskusji padła propozycja jednoosobowej agencji [tak jak w przypadku Laya], byłem zadowolony, bo myślałem, że agencja w końcu doceniła trud mojego syna. Ostatecznie, to nie wyszło.

Moje serce boli, ponieważ musiałem podjąć decyzję o wyjeździe Tao. On kocha muzykę i EXO. Mimo że nie dostał odpowiedniej opieki po jego kontuzjach, on nigdy nie chował urazy. Jako ojciec nie mogę dłużej patrzeć, jak mój syn odnosi rany na scenie. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *