Była dziewczyna Kim HyunJoong’a ujawnia, że w zeszłym roku poroniła + Hyun Joong płaci jej 546 tysięcy dolarów

Telewizja KBS2 ‚Morning News Time’ poinformowała: „W zeszłym roku panna Choi była w ciąży z Kim Hyun Joong’iem, jednak poroniła przez używaną przez niego przemoc.”

Wiadomości podają, że panna Choi poroniła z powodu używania przez niego przemocy, ale nie mówiła o tym ponieważ była zawstydzona przyznaniem się, że zaszła w ciążę i poroniła nie mając męża. Morning News Time również ujawnili wiadomości z zeszłego roku, gdzie panna Choi napisała ‚Co zrobię z ciążą?’, na którą on odpisał ‚Musimy iść do szpitala (na aborcję)’, ponownie odpisała ‚Prawda…’. Wtedy odpisał ‚Kiedy wybierasz się do szpitala?’, ‚Nie wiem…’ odpisał kolejny raz: Co zamierzasz zrobić?.

Kolejna seria wiadomości zaczęła się od tego:
Moje ciało jest tak posiniaczone… wysłała zdjęcie
Czego teraz chcesz? Czemu wysłałaś to zdjęcie? Chcesz żebym pamiętał, że jesteś ranna? Przepraszam. Skończmy to. Sądzę, ze przez ciebie będę musiał zobaczyć swoją stronę, której nie widziałem od lat.’
Wydaje mi się… Byłam uderzona tyle razy, ze mogłabym umrzeć…. Myślę, że dziecko ucierpiało przez to, że uderzałeś mój brzuch tak wiele razy…

W odpowiedzi Key East powiedziało: „Key East nie ma żadnego stanowiska w tej sprawie. Oddamy wszystko w ręce adwokata.”

+

Według informacji od przedstawicieli Kim Hyun Joong’a, zapłacił on już swojej byłej partnerce 600 milionów KRW (~546,000 $) jako wynagrodzenie za poronienie i urazy psychiczne.

Prawnik skomentował:

Panna Choi utrzymuje, że poroniła w zeszłym roku, otrzymała ona już pieniądze ponieważ powiedziała, że inaczej zgłosi się do mediów z informacją o maltretowaniu podczas ciąży. Kiedy panna Choi groziła mu mówiąc, ze straciła dziecko z jego powodu, uwierzył jej i zapłacił. Jednak kiedy okazało się, że to co mówiła jest kłamstwem postanowiliśmy podjąć legalne akcje przeciw niej.”

Poinformowano również Star News

„Jeśli to co mówiła wtedy to kłamstwo, jest to groźba. Jednak nawet jeśli była to prawda będzie to uważane za zniesławienie jako, że wszystko było uregulowane prywatnie. Przygotowujemy się do podjęcia legalnej akcji.”

Jednak prawnik panny Choi zaprzecza mówiąc, że nie dostali żadnych pieniędzy jako uregulowanie spraw, ale zamian za nie upublicznianie tego i nie pociąganie do odpowiedzialności karnej za maltretowanie i obrażenia.

Prawnik panny Choi

Panna Choi nie wspominała o poronieniu w tamtym czasie nikomu. Straciła dziecko w czerwcu zeszłego roku z powodu obrażeń fizycznych zadanych przez Kim Hyun Joong’a. W tamtym czasie wiedział on o jej ciąży i nadal używał przemocy.’

Panna Choi jest teraz ponownie w ciąży i spodziewa się narodzin około września, kiedy Kim Hyun Joong idzie do wojska 12 maja.


źródło: Allkpop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *