Song Mino skrytykowany za kontrowersyjne słowa w SMTM4!

Artykuł: „Show Me the Money 4” gorszące słowa w rapie Song Mino, „Rozłóż swoje nogi jak u ginekologa”

Źródło: TV Daily via Nate

[+674, -69] To może być dozwolone w kulturze hip hopu, ale nie w kulturze Korei. Są rzeczy, które nie powinny zostać łatwo powiedziane, a to jest jedna z nich.

[+618, -60] Przekroczył granicę. Nawet nie próbujcie go usprawiedliwiać, mówiąc, że rap taki jest…

[+587, -55] Jako jego fan, mówię, że on zasługuje na naganę. Powinien otrzymać naganę i zastanowić się nad sobą.

[+85, -4] Heol… Myślę, że jest w stanie pisać teksty, jak ten, bo nigdy nie był u ginekologa. Pozycja, w której kobiety rozkładają nogi do badania jest traktowana jako bardzo wrażliwa i stanowią dla nich nacisk.

[+77, -6] Jeśli próbujesz zdecydować, czy to co powiedział było właściwe, czy nie, powiedz to swojej mamie i sam osądź. ^^

[+66, -8] Byłam smutna i zawstydzona słysząc takie słowa poprzedniego wieczoru. Nawet jeśli to jest akceptowane w kulturze hip hopu, Minho przekroczył wczoraj granicę.

[+61, -5] To obrzydliwe…

[+49, -4] Jako matka… nie, nawet jako kobieta… jego słowa sprawiły, że czuję się zawstydzona. Jak mógł powiedzieć coś takiego…

[+44, -2] Heol… szokujące… to bardzo niepoprawne.

[+34, -7] Zgaduję, że nie byłam jedyną, która była zszokowana i dotknięta, te słowa przekroczyły granice;;;

Źródło: Naver

[+5,245, -1,357] Jego teksty były wczoraj na najniższym poziomie. Fakt, że sędziowie nawet się zaśmiali słyszące te słowa… ech.

[+4,606, -904] Jak fan Minho, oglądałam każdy odcinek… ale wczoraj słowa były po prostu… ㅜㅜ Wolałabym już, żeby przeklinał…

[+3,277, -705] Song Minho ty śmieciu, zdajesz sobie sprawę, że twoja matka urodziła ciebie poprzez rozłożenie swoich nóg u ginekologa, prawda?

[+1,457, -132] To jest po prostu coś, czego nigdy nie powinienem mówić.. To coś zawstydzającego nie tylko dla jego fanek, ale też wszystkich kobiet. Jak ktoś kto ma młodszą siostrę mógł to powiedzieć? Mógłby śmiało to powiedzieć przed swoją matką i siostrą?

[+1,428, -141] Nawet kobiety sądzą, że przekroczył granicę… ale fani go bronią ㅋㅋㅋ To prawda, wczorajszy poziom był żenujący..

[+1,358, -94]Ludzie mówią „to jest hip hop” i „były gorsze teksty”, ale to dotyka delikatnej kwestii praw kobiet. Jak mógł mówić o dolnych partiach ciała kobiety, która bada się u ginekologa jak o prostytutce? Nie wiem dlaczego on jest ochraniany.

[+1,344, -122] Lubię Song Minho… ale musiał to mówić? ㅠㅠ

Źródło: Netizenbuzz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *