[KONTYNUACJA] Song Minho w SMTM4 i Seo Yuri + komentarze z Netizenbuzz

Artykuł: „Wybaczenie vs Niezadowolenie” podzielone reakcje na temat przeprosin Song Minho

Źródło: TV Report via Naver

[+724, -82] Nie było nic „szybkiego” w jego przeprosinach. On w zasadzie przeprosił tylko dlatego, że stowarzyszenie medyczne groziło mu pozwem. ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[+678, -88] Wszystko czego się dowiedziałam, to to, jak postrzega kobiety.

[+582, -80] Co niby było „szybkiego” w jego przeprosinach? Mógł przeprosić, ale to tylko pokazuje jaką osobą naprawdę jest w środku.

[+527, -61] T-ara przepraszały przez lata za niezgodę pomiędzy członkiniami i nadal otrzymują dużo nienawiści. Girl’s Day dalej są nękane w komentarzach nawet po przeprosinach. Przeprosiny już w niczym nie pomagają.

[+371, -39] Popełnił błąd, przyznał się do niego, ale musi nauczyć się jak właściwie przepraszać.

[+167, -6] Mam nadzieję, że to będzie dobra okazja do zastanowienia się nad sobą, nie tylko dla Song Minho, ale też innych raperów.

[+160, -13] Panie Dziennikarzu, jego przeprosiny nie były szybkie i nie ma żadnej strony, która by mu „wybaczyła”. Jak mógł sprawić, że kobiety czują się niekomfortowo w miejscu, gdzie są badane one i ich przyszłe dzieci? To nie jest problem, który proste przeprosiny mogą rozwiązać. Nie możesz zawstydzać tych wszystkich ludzi w TV, a potem po prostu przepraszać.

[+148, -6] Po pierwsze, musi przeprosić stowarzyszenie medyczne. Wątpię, czy pomyślał, że ten problem tak urośnie, skoro jest młody i oślepiło go pragnienie wygranej. Ten skandal urósł tak bardzo, że zwykłe przeprosiny na Facebooku tego nie załatwią. Musi myśleć bardziej realistycznie, ponieważ skandale mogą go pociągnąć na dno.

[+153, -12] Teraz powinien też coś zrobić ze swoimi faneczkami atakującymi Seo Yuri ㅋ choć trudno powiedzieć, czy to fanki, czy antyfanki…

Artykuł: Seo Yuri krytykuje Song Minho na twitterze, fani wysyłają nienawistne komentarze, Seo Yuri domaga się przeprosin

Źródło: Star News via Nate

[+2,456, -56] Fani Song Minho nie mają szacunkuㅋ

[+2,297, -74] To wina Song Minho, jak te głupie fanki mogą zadzierać z naszą Seo Yuri??

[+2,103, -49] Naprawdę chcecie chronić waszego oppę w ten sposób… oni nie zdają sobie sprawy jak głupio teraz wyglądają ㅡㅡ obudźcie się dzieciaki

[+172, -3] Zachowują się jak gimbaza… Jeśli ich pozwiesz przyjdą na komisariat trzymając za ręce swoich ojców.

[+161, -2] Jak mogą nazywać ją ‚nikim trzeciego stopnia, śmieciem, potworem pooperacyjnym’… oni sami są na najniższym poziomie.

[+145, -5] Seo Yuri ma w sumie rację.

[+127, -5] Nie zadzieraj z Seo Yuri, jeśli nie chcesz mieć wszystkich graczy League of Legends i aktorów głosowych w swojej dupie. [T/N: lol, nie chciej, nie chciej]

[+125, -6] Założę się, że większość społeczeństwa zna Seo Yuri, ale nie mają pojęcia kim jest Song Minho ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ jakim prawem te faneczki nazywają ją ‚nikim’

Pann: Poziom fanów Song Minho

Fan: To śmieszne, że nawet taki nikt trzeciego stopnia, śmieć, potwór pooperacyjny, myśli, że może pisać coś takiego na pana Song Minho ^^ Ach, nie martw się, to nie jest wiadomość bezpośrednio o pani Seo Yuri, tak jak powiedziałaś, że nigdy nie wspomniałaś imienia pana Song Minho lub nie dodałaś jego zdjęcia na swojego twittera, prawda^^?

Seo Yuri: Przepraszam, jestem nikim.

Fan: Nie próbuj zmieniać swojego nijakiego trzeciego stopnia, śmieciowego, potworowo-poopereacyjnego życia [T/N: nie mogę z tego xDD] próbując położyć swoją łyżkę przy stole zastawionym przez imiona sławnych ludzi, to obrzydliwe. Jeśli o czymś nie wiesz, nie otwieraj swojej gęby, bo wyglądasz wtedy głupio.

Fan: Nie jest ci przykro w stosunku do twoich rodziców po tym jak zminiłaś całą swoją twarz poprzez operacje plastyczne? Jesteś hipokrytką i mogę to zobaczyć~ Nie kładź swojej łyżki na stole innych i znaj swoje miejsce.

[+146, -3] Często to, co mówi Seo Yuri jest żartem (jestem pewna, że nie to miała na myśli) i jeśli zbierze takie dowody jak to, wtedy będzie mogła ich wszystkich pozwać, kiedy przyjdzie czas na emeryturę będzie miała jej naprawdę sporo. Ta fanka zadarła z niewłaściwą osobą.

[+130, -6] Stowarzyszenie ginekologów właśnie podjęło kroki prawne przeciwko niemu, żegnaj Song Minho

[+100, -1] Zabawne jest to, że siedział cicho przez kilka dni, kiedy jego słowa obiegały wszystkie media, ale kiedy stowarzyszenie medyczne podjęło kroki prawne, wtedy wyszedł i dał nam jakieś małe przeprosinyㅋㅋ czy on nie ma wstydu? Co za gówniane myślenie, przeprasza tylko wtedy, gdy grożą mu konsekwencje prawne.

[+77, -4] Ta fanka jest stuknięta ㅡㅡ

[+64, -4] Żałosne… patrzcie jak przeklina… nawet miesza w to jej rodzinę. Czego oczekujesz od fana takiego piosenkarza.

[+59, -0] Seo Yuri jest sławna, jej rozponwalaność mogłaby połknąć Song Minho całego ㅋㅋ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *