9 teledysków z bromance’m w tle

1. BIGBANG – ,,We Like 2 Party”

Ten w większej części kręcony przez samych członków teledysk pokazuje nową, imprezową stronę BIGBANG. Można zaobserwować iście braterską więź między chłopcami i to, jak wspólnie się bawią (np. śpiewając karaoke, albo malując po twarzy śpiącego kolegi).


2. SHINee – ,,Colorful”

Wydany w grudniu 2013 roku teledysk pokazuje zza kulis rok z życia SHINee – od koncertów po wspólne dekorowanie choinki. Dzięki halloweenowemu fanmeetingowi dowiadujemy się, że praca jest dla chłopców również zabawą.


 

3. B. A. P – ,,Where are you? What are you doing?”

Znani z hip-hopowego wizerunku i mrocznych konceptów B. A. P zszokowali fanów tym słodkim teledyskiem. Tekst dotyczy samotności, ale chłopcy nie wyglądają na smutnych – wręcz przeciwnie, tańczą i z uśmiechem na twarzy włóczą się po Londynie.


4. B1A4 – ,,Solo Day”

W tym letnim teledysku występuje kilka wątków pobocznych, ale główna historia dotyczy pięciu członków B1A4, którzy wybierają się we wspólną podróż po Los Angeles. Wspólnie też jedzą posiłek i odpierają atak kosmitów na plaży. Całość jest może trochę dziwna, ale ma ciepły, wesoły klimat.


5. 2PM – ,,Go Crazy!”

Piosenka o szaleństwie (teledysk zresztą też). Jak można tego nie kochać? ,,Go Crazy!” to jeden z wielu kpopowych utworów, w których zabawny tekst łączy się z równie śmiesznym teledyskiem.


6. B2ST – „Beautiful Night”

W swojej piosence z 2012 roku B2ST przemieniają się w imprezowiczów, którzy robią graffiti na ścianach i biegają po Nowym Jorku. Wszystko robią razem – prawdziwy bromance.


7. Seventeen – „Adore U”

Seventeen – znani jeszcze przed debiutem rookies. W tym luźnym teledysku można wyczuć między nimi prawdziwą chemię.


8. BTS – „I Need U” (bonus ode mnie ^^)

Mogłoby się wydawać, że to kolejna banalna piosenka o miłości. Może nawet częściowo to prawda. Częściowo, bo teledysk nadaje jej drugie dno – pokazuje siłę prawdziwej przyjaźni i to, że miłość przemija, ale przyjaźń pozostaje.


9. 24K – „Secret Love” (bonus od czytelników – Nyu)

W teledysku ,,mamy pokazaną przyjaźń między fanami a idolami oraz pomiędzy członkami zespołu”.


cr. Billboard (do 7.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *