Chanyeol w ogniu krytyki ze względu na domniemany niecenzuralny gest

Afer z udziałem EXO ciąg dalszy.
Chanyeol został skrytykowany przez internautów ze względu na zdjęcie, na którym wykonuje niecenzuralny gest, polegający na przyłożeniu małego palca do czoła, kciuka do języka i zwinięciu w pięść pozostałych palców. W Korei oznacza to: ,,em chang”, co można przetłumaczyć jako: ,,matka-dziwka”, a dokładniej: ,,Jeśli nie mam racji, to moja matka jest dziwką.”

W komentarzach pod oryginalnym postem internauci stwierdzili, że Chanyeol, Baekhyun i Sehun ciągle sprawiają problemy, a gest tego pierwszego był niestosowny również ze względu na jego rodziców.


 

[+339, -51] Według mnie, Suho, Chen i Kai to naprawdę miłe i kulturalne osoby, ale Sehun, Baekhyun i Chanyeol ciągle ściągają na zespół problemy. Reszta grupy jest spokojna, tylko oni wpływają na pogarszanie wizerunku EXO.
[+267, -43] To zdjęcie nie jest zrobione w Photoshopie, ponieważ kolor skóry na całym jego ciele idealnie do siebie pasuje. Jego koszula układa się tak naturalnie, że nie dałoby się tego podrobić. Przestańcie go bronić i mówić, że to przeróbka. Jeśli tak sądzicie, to znajdźcie oryginał.
[+257, -39] Kto lubi idoli, którzy obrażają własnych rodziców?


źródło: allkpop.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *