Sehun spowodował wypadek po pijanemu?!

Użytkownik Instagrama, kelekekek, twierdzi, że był świadkiem mającego miejsce 11 lipca wypadku samochodowego, spowodowanego przez pijanego maknae EXO. kelekekek jako dowody udostępnił następujące zdjęcia i film:
1

,,Fałszywe oskarżenia? Udostępniłem to, ponieważ to prawda. Myślcie sobie, co chcecie. Chciałem dać mu czas, aż zrozumie, że źle postąpił, pożałuje i przeprosi. On najlepiej zna prawdę. Dodałem te zdjęcia tak późno, ponieważ, jak wcześniej wspominałem, jestem jego fanem i zastanawiałem się, czy świat powinien dowiedzieć się o tym incydencie. Zrobiłem to, gdyż uznałem, że złe jest zamiatanie całej sytuacji pod dywan.”

123123

3333

,,Udostępniam tylko część posiadanych przeze mnie materiałów, ponieważ jestem fanem. Nie wiem, dlaczego policja nie zajęła się sprawą, ale podejrzewam, że po prostu załatwili to polubownie. Ja i moi znajomi byliśmy jedynymi świadkami. Gdybym był sasaengiem, zdobyłbym czyjś numer (na przykład menadżera) i skontaktował się z nim. Udostępniłem to, żeby pokazać Sehunowi, że taki wypadek to nie żarty. Wkrótce usunę te posty.”

Użytkownik kelekekeke ponoć udostępnił również krótkie nagranie (które już nie jest dostępne), na którym kobieta (podejrzewana o bycie dziewczyną maknae) mówi: ,,Co zamierzasz zrobić z autem, Sehun?”.


 

[+ 385, – 48] Użytkownik Instagrama stwierdził, że Sehun po pijaku rozbił samochód swojej dziewczyny. Na pierwszym nagraniu można zobaczyć 3 osoby, ale nie widać ich twarzy i nie da się rozróżnić ich głosów. kelekekeke usunął ten filmik, zanim ktokolwiek zdążył to zauważyć.
Zdjęcia pochodzą z różnych miejsc, a ubrania i buty są inne niż na nagraniu.
Na filmiku było widać jakąś dziewczynę i grupkę pijanych chłopaków. Wszyscy mężczyźni byli pijani. Kobieta natomiast nie powiedziała: ,,Co zamierzasz zrobić?”, tylko: ,,Co zamierzacie zrobić?”
To nie jest dowód.
Na nagraniu nie słychać głosu Sehuna ani nie widać jego twarzy. Na filmiku i zdjęciach domniemany maknae występuje w różnych ubrania, więc to musi być fake.
[+ 266, – 23] Wytłumaczenie, że autor zamieszcza to dopiero teraz i tylko część, bo jest fanem to pieprzenie. Jedyną rzeczą, jaką możemy zobaczyć na nagraniu jest mężczyzna, który wygląda jak Sehun, ale nie możemy stwierdzić, że to on, ponieważ jest bardzo ciemno. Nawet jeśli to on, to nie ma żadnego dowodu, że prowadził samochód swojej dziewczyny ani że był pijany. To wszystko to tylko słowa, których nie da się potwierdzić.
[+ 272, – 19] Niektórzy utożsamiają tę sprawę z artykułem: ,,Skandal: Idol rozbił czerwony samochód”, ale użytkownik Instagrama twierdzi, że wypadek zdarzył się 11.07, a artykuł został opublikowany 4.06, więc to nie o Sehunie.


Źródło: koreaboo.com (a więc żadne wiarygodne źródło!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *