[WAŻNE] B.A.P powrócili do TS Entertainment!

Witajcie, tu TS Entertainment.

Na początku chcielibyśmy ponownie przeprosić za przysporzenie wszystkim troski poprzez nieoczekiwane zdarzenia w ciągu ostatnich miesięcy.

Odkąd problem wystąpił 11 listopada 2014 r., postawiliśmy na pierwszym miejscu rozwiązanie go i dołożyliśmy wszelkich starań, by odzyskać zaufanie B.A.P. Dzięki licznym próbom porozumienia się i szczerym wysiłkom odzyskaliśmy wreszcie do siebie zaufanie i 1 sierpnia 2015 r. B.A.P powrócili do TS Entertainment.
Bez względu na powód, w pełni zdajemy sobie sprawę, że ten długi proces był bolesny dla członków B.A.P, ich rodziców i fanów, którzy byli źródłem niezachwianego wsparcia dla grupy i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by stworzyć dla B.A.P świetlaną przyszłość.

Gorąco dziękujemy fanom, którzy cierpliwie czekali na powrót B.A.P i tym, którzy wspierali nas swoją niezachwianą ufnością. TS Entertainment będą kontynuowali tworzenie lepszych warunków dla naszych artystów i skupią się na dostarczaniu Wam lepszej muzyki – BAP Poland.

Źródło: Ilgan Sports via Naver

[+768, -18] Szczerze mówiąc ludzie już stracili zaufanie do agencji i nie czuję się komfortowo wiedząc, że oni tam wracają. Zdecydowali już, co zrobić z ich zaległą wypłatą? Wolałbym, żeby podpisali kontrakt z nową agencją.

[+648, -66] Oni są utalentowaną grupą, chciałabym, żeby wyszli na tym tak dobrze jak JYJ.

[+426, -26] Fortuna… Ostatnio często słuchałam „Crash”.

[+411, -19] Heol… Oni są dobrą grupą, cieszę się, że układa się po ich myśli.

[+330, -19] Heol ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ Dużo znieśliście.

[+59, -3] Czekaj, co?? ㅋㅋㅋㅋㅋ Wracają do TS ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ?? Czy to jakiś żart? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[+45, -3] Jakoś osiągnęli kompromis z agencją, która odmówiła im zapłaty i przez którą harowali jak woły? To frustrujące.

[+43, -2] Wypłacili im [T/N: zaległe wypłaty]?

[+39, -4] Nadal są grupą, która sprzedaje 100,000 płyt, agencja ich nie docenia… Mam nadzieję, że tym razem będą ich dobrze traktować.

[+35, -1] Proszę, płaćcie im teraz o czasie. Wiem, że agencja dużo w nich zainwestowała i chce to odrobić, ale te dzieciaki powinny mieć zapłacone za wysiłek włożony w ich pracę. Nie są niewolnikami… Traktujcie ich jak własnych synów lub siostrzeńców i pnijcie się w górę, gdy jesteście razem.

cr: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *