Internauci zachwycają się chemią między IU a G-Dragonem

13 sierpnia IU i G-Dragon pojawili się na 2015 Infinite Challenge Music Festival w Pyeongchang.
Chociaż G-Dragon i IU należeli do dwóch różnych zespołów, razem z komikiem Park Myungsoo wykonali piosenkę ,,Having an Affair” z poprzedniej edycji tego wydarzenia. IU wystepowała jako główna wykonawczyni, a widzowie zachwycali się chemią między G-Dragonem a IU.

,,Wyglądają tak niezdarnie i uroczo ^^”

,,Zaśpiewali ,,Having an Affair” z Park Myungsoo podczas festiwalu. Nie wierzę, że widziałam kolaborację GD X IU. Jestem taka szczęśliwa, że mogę umierać. I mam nadzieję, że stworzą jakąś piosenkę w duecie.”

[+ 131, – 15] Tak dobrze wyglądają razem ㅠㅠㅠㅠ nawet ta niezręczność jest taka urocza. Kolaboracja największego męskiego artysty i największej żeńskiej artystkiㅜㅜㅜㅜ Mam nadzieję, że jest możliwość, że nagraja coś razem. Osiągnęliby all-kill’a.

[+ 124, – 9] Byłam tam i IU w rzeczywistości wygląda naprawdę świetnie ㅋㅋㅋㅋ. Zabrałam ze sobą mojego przyjaciela, VIPa z 9-letnim stażem i ona też przyznała mi rację. IU jest przepiękna. Byłam zaskoczona, że GD jest taki przystojny. Chociaż oboje są bardzo chudzi, szczególnie IU.
[+ 118, – 7] Dziewczyna błyszczała. Kolaboracja GD X IU mnie zabiła. Podbiliby wszystkie listy przebojów ㅋㅋㅋㅋㅋ
[+ 66, – 6] GD wyglądający niezręcznie ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Nigdy wcześniej go takiego nie widziałam ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Fajnie, że ona i Lee Hyun Woo byli dalekimi znajomymi, a teraz zbliżyli się do siebie… A co z wami? Może wy też… poznalibyście się bliżej?
[+ 42, – 7] Jiyong znajdź sobie kogoś jak IU, a nie TA dziwka.


źródło: koreaboo.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *