P.O (Block B) przeprasza za niefortunny wybór ubrania na festiwal z okazji 70. rocznicy uzyskania niepodległości przez Koreę

Block B wykonało ,,Very Good” i ,,HER”. Jednak publiczność skupiła się nie na piosenkach, a na koszuli P.O z japońskim napisem. 15 sierpnia Korea świętuje rocznicę uniezależnienia się właśnie od Japonii, więc strój artysty nie spodobał się widzom.

Seven Seasons wydało oficjalne oświadczenie:

Cześć, tutaj Seven Seasons.
Ta wiadomość dotyczy ubioru P.O podczas ,,70 Years of Independence Sinbaram Festival”, który odbył się 15. bieżącego miesiąca.
Jego strój nie został sprawdzony przed wyjściem na scenę. To błąd, który nie powinien mieć miejsca, którego szczerze żałujemy i obiecujemy dopilnować, aby nie powtórzył się w przyszłości.
Jednocześnie chcemy wyrazić szacunek, jakim darzymy wszystkich bohaterów, którzy przelali swoją krew broniąc niepodległości naszej Ojczyzny. Ich chcemy przeprosić szczególnie.
Dziękujemy.

P.O umieścił swoje osobiste przeprosiny na Twitterze:

Cześć, tu P.O z Block B. Wczoraj, w czasie ’70 Years of Independence Sinbaram Festival’ miałem na sobie koszulę, która nie pasowała na tę okazję i sprawiła, że wiele osób poczuło się niekomfortowo. Największą winę za tę sytuację ponoszę ja.” Później dodał: ,,Pragnę z całego serca przeprosić wszystkich moich rodaków. W przyszłości będę zwracał większą uwagę na to, co zakładam. Przepraszam.


 

Źródło: allkpop.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *