Aktor Go Kyung Pyo przeprasza za swoje niegrzeczne zachowanie w stosunku do fanów na Instagramie!

Aktor Go Kyung Pyo przeprosił za kilka nieprzyjemnych uwag, które padły podczas wymiany zdań z fanami na Instagramie.

26 sierpnia, Go Kyung Pyo dodał okładkę najnowszej piosenki Black Nut z “Show Me the Money 4” z dopiskiem “Lubię to. Black Nut.

Po tym jak obrazek został dodany, kilku fanów wyraziło zaniepokojenie, ponieważ Black Nut jest ostatnio przedmiotem krytyki przez swoje prowokacyjne teksty i podejrzenie bycia Ilbe* w przeszłości.

Aktor odpowiedział na te komentarze, “Tak dzieciaki, lubię tę piosenkę. Słuchajmy muzyki dla muzyki.” Pomimo tych słów fani nadal byli niezadowoleni, a sam aktor wylał swoją frustrację w słowach (nieformalnych) „Po prostu się uspokójcie. Ludzie z dysleksją jak wy, którzy czytają zbyt dużo sprawiają, że czuję się niekomfortowo.” [T/N: Inaczej mówiąc „osoby, które nie umieją czegoś poprawnie przeczytać, a czytają o wszystkich wszystko”]

W związu z tym fani zaczęli wyrażać swoje niezadowolenie wywołane reakcją aktora. W końcu napisał on przeprosiny „Przepraszam… Byłem głupi. Nie powinienem używać nieformalnego języka i myślę, że zraniłem wiele osób. Chcę przeprosić. Przepraszam.

Wszystkie powiązane posty z Instagrama zostały już usunięte.

*Ilbe – chodzi tu o użytkowników strony podobnej do 4chana, gdzie roi się o różnej maści trolli, a słownictwo nie jest na najwyższym poziomie kulturalnym;

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *