Park Yoochun udziela ostatniego wywiadu przed odbyciem służby wojskowej!

Pomimo tego, że zaledwie za kilka godzin nastanie jego dzień wstąpienia do armii, Park Yoochun z JYJ udzielił wywiadu, w którym mówi o swoich uczuciach, przyjaciołach i przyszłych planach, ostatni raz przed odbyciem służby wojskowej, która rozpocznie się dla niego 27 sierpnia.

Q: Nie martwisz się swoją służbą wojskową?

Park Yoochun: Właściwie, to trochę się obawiam. To będzie zupełnie inne środowisko od tego, w którym żyłem przez ostatnie 10 lat. Aktor Go Soo powiedział mi, że proces stawania się „normalną” osobą był nietypowy i dość trudny dla niego, kiedy wstąpił do wojska. Zawsze mówiłem, że chciałbym spróbować żyć normalnym życiem, ale ostatecznie nigdy tego nie spróbowałem.

Q: Jak spędzasz czas, który Ci pozostał?

Park Yoochun: Obecnie po prostu zostaję w domu. Kilka dni temu mój bliski przyjaciel mnie odwiedził i wyszliśmy razem po 23:00, żeby się napić. Jednak wróciłem do domu 30 minut po północy. Nieważne jak bardzo się staram nastawić swój umysł na zabawę, nie udaje mi się tego zrobić. Wszystko o czym mogę myśleć to powrót do domu i odpoczynek.

Q: W jaki sposób wybrałeś datę werbunku?

Park Yoochun: Początkowo chciałem iść wcześniej, ale miałem pracę do wykonania. Musiałem zarobić trochę pieniędzy dla agencji i dla siebie, haha.

Q: Zostałeś sklasyfikowany jako pracownik służby publicznej, a nie żołnierz. Jak się z tym czujesz?

Park Yoochun: Chciałem być wpisany jako żołnierz. Służba żołnierzy jest o 4 miesiące krótsza. Zdałem testy fizyczne, ale zostałem sklasyfikowany jako pracownik służby publicznej przez moją astmę. Nie wiedziałem, że astma była taka groźna.

Q: Kim Jaejoong dostał przepustkę na wakacje kilka dni temu. Spotkałeś się z nim?

Park Yoochun: Dużo razem wypiliśmy. Myślę, że piliśmy tak długo, aż zastało nas słońce. Jaejoong tak przyzwyczaił się do wojskowego trybu życia, że wstał wcześnie rano, nawet jeśli poszedł spać po północy. Junsu dołączył do nas po skończeniu musicalu, ale wyszedł wcześniej, bo miał później kolejny występ. Nasza trójka zebrała się razem po raz pierwszy od pewnego czasu, słuchaliśmy nawet śpiewu Junsu.

Q: Nie sądzisz, że Junsu będzie czuł się samotny? Martwisz się?

Park Yoochun: Wcale. Będzie z nim dobrze. On jest teraz zajęty musicalami i koncertami. Właściwie, to jestem o niego zazdrosny. Może pracować więcej zanim pójdzie [do wojska].

Q: Za dwa lata będziesz po trzydziestce. Jakie są Twoje oczekiwania?

Park Yoochun: Nie wiem jakiego typu projektami się zajmę, ale mam nadzieję, że będę dojrzalszy i bardziej przygotowany. Muszę też popracować nad moimi umiejętnościami aktorskimi. Jeśli zacznę wieść satysfakcjonujące życie, jestem pewien, że natknę się na dobry projekt. Mam zamiar żyć po cichu podczas mojego pobytu w wojsku. Wtedy będę miał czas, by zastanowić się nad sobą. Gdy poznam siebie lepiej, będę bardziej komfortowo stać przed kamerami dwa lata później.

Fani będą oczekiwać Twojego bezpiecznego powrotu, Park Yoochun!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *