Ladies’ Code – „Kiss Kiss” – przeczucie czy przypadek?

Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, większość internautów jest przekonana, że ostatni teledysk Ladies’ Code – „Kiss Kiss” był „pocałunkiem śmierci”. W trakcie oglądania mv można bowiem odnieść wrażenie, że dziewczyny „flirtują” ze śmiercią..

Ladies’ Code wydały swoje najnowsze MV – Kiss Kiss w sierpniu 2014 roku. Kilka tygodni później członkinie uczestniczyły w tragicznym wypadku samochodowym, w którym jedna z nich – EunB zginęła na miejscu, a Rise odniosła fatalne obrażenia i zmarła w szpitalu kilka dni później.

Wypadek ten zapewne pozostałby w pamięci wszystkich jako tragiczny zbieg okoliczności, jednak wkrótce po zdarzeniu zaczęły napływać podejrzenia o spisek. Niektórzy nawet powiązali go z Illuminati nazywając członkinie Ladies’ Code: „Pierwszą ofiarą Illuminati w kpopie”.

KISS KISS„?

Pocałunek śmierci” to popularne wyrażenie. A co dokładnie oznacza? – “naznaczenie kogoś piętnem: rzucenie klątwy, która ma doprowadzić porażki/klęski/katastrofy w życiu danej osoby”

Czytałam słowa piosenki. Są o pocałunkach. W zasadzie nie mają żadnego związku ze śmiercią, jednak w MV znajdziemy mnóstwo niepokojących obrazków.
To pełen grozy scenariusz„:

Historia całego MV skupia się w okół nieboszczyka (@ 0:18  ) EunB jest w środku, jako jedyna ma opaskę na głowie, powodem jej śmierci był uraz czaszki…
So-Jung ma na głowie duży, czarny kapelusz…. symbolizuje on bezpieczeństwo…. jej głowa jest chroniona ……….  w trakcie wypadku SoJung również odniosła urazy czaszki ale przeżyła.

Podczas tej sceny ( @ 0:26 ) EunB  i Rise są jedynymi członkiniami, które mają „nakrycia” głowy, EunB ma opaskę… dziewczyna zmarła z powodu urazu czaszki. Rise ma na sobie daszek, również odniosła fatalne obrażenia czaszki, zmarła w szpitalu podczas długiej operacji.

Rise całuje jadowitą żabę (@ 0:54 ) Trujące ropuchy symbolizują śmierć = Rise całuje śmierć..

EunB była jedyną członkinią zespołu w którą celowały strzały ( @ 01:00 ).
( @ 0:55- 01:09 ) W kierunku EunB wystrzelono 23 strzały. Jedną złapała do ręki.
Pozostałe: 2 trafiły w jabłko na głowie EunB, 20 trafiło w tarcze zostawiając ślady pocałunków.
Dziewczyna zmarła w wieku 21 lat. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że w Korei wiek liczy się inaczej, w czasie śmierci, EunB miała więc już 22 lata.. 22 strzały na tarczy symbolizują jej wiek..

W trakcie tej sceny ( @ 01:18 ) Ashley śpiewa: „Jeszcze nie mogę, jeszcze nie mogę…. nie mogę…. nie mogę ” ….. (Co można interpretować: „Jeszcze nie mogę odejść z tego świata„….) Ashley wyszła z wypadku cało, z lekkimi obrażeniami.

Podczas tej sceny ( @ 01:32 ) SoJung próbuje uniknąć dotyku trującej ropuchy, śpiewa: „Nie rób tego więcej „. SoJung przez kilkadziesiąt godzin po wypadku znajdowała się w śpiączce („nie rób tego więcej” – tak jakby prosiła śmierć „nie zabieraj kolejnej z nas”) SoJung obudziła się ze śpiączki.

(@ 01:48 ) Słowa EunB: ” Gdzie mnie zabierasz? Wypuść mnie z tego ciemnego miejsca ” – tak jakby wiedziała co ją czeka… ?
EunB jako jedyna z całego zespołu całuje się z nieboszczykiem (@ 01:50).

Po wszystkim wygląda na wystraszoną i zmartwioną ( @ 01:53 ).

Na teledysku (@ 02:45 ) kawałek gazety przykrywa szyję Zuny ….

Na pogrzebie EunB, Zuny ma kołnierz na szyi i podobny wyraz twarzy.

Na MV Rise siedzi na krześle, które znajduje się na taśmie produkcyjnej (skojarzenie z van’em dziewczyn).
(@ 3:27) Rise na teledysku porusza się w kierunku ściany.. Van dziewczyn podczas wypadku również uderzył w ścianę.


 

Jedna z piosenek Ladies’ Code, która zgodnie z życzeniem EunB pojawiła się na 1 miejscu list przebojów po wypadku dziewczyn:

RiSe śpiewa „Jestem bardzo wdzięczna„,
EunB ze łzami w oczach w wywiadzie mówi: „Kocham Was (fanów)… Wiecie o tym, że Was kocham, prawda? Dziękuję!!!”


cr. tłum: (1)

2 comments

  1. OlciaKpoP Reply

    …. Niewiem co mam o tym myśleć… Ale Iluminati? to nie możliwe… ale wszystkie dowody na to wskazuja… Boje sie o reszte członkiń ;(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *