15 najlepiej opłacanych aktorów i ich zarobki!

Po ujawnieniu 13 najwyżej opłacanych aktorek i ich zarobków, nadszedł czas na panów! Który z aktorów zarobił najwięcej w 2015?

Idole Przeistaczający się w Aktorów

Park Hyungsik, Yook Sungjae i Lee Joon zarobili najmniej pośród panów z tej listy, ich zarobki opiewają na kwotę 10 milionów KRW (ok. 32,000 PLN) za odcinek. Park Hyungsik niedawno cieszył się popularnością po dramie „High Society”, podczas gdy Yook Sungjae, po udanym „School 2015”, dostał główną rolę w nadchodzącej dramie „Village”. Pomimo rosnącej popularności idoli, wielu idoli-aktorów nie jest w stanie otrzymać wyższych zarobków porównywalnych do innych aktorów z tej listy. Osoby zajmujące się produkcją dram wyjaśniają: „Dopóki idole-aktorzy nie są super popularni i nic nie grozi ich popularności, jak Suzy czy Yoona, nie mogą zarobić więcej. Ponadto, przez negatywne stereotypy dotyczące idoli zmieniających się w aktorów, nie mogą nawet prosić o więcej.

Wschodzące Gwiazdy

Kim Woo Bin, Joo Won i Ji Chang Wook zarabiają 50 milionów KRW (ok. 160,000 PLN) za odcinek. Hallyu Stars rządzą się własnymi prawami, tym aktorom szybko rosną zarówno popularność jak i zarobki. Reżyser szczerze stwierdza „Chciałbym ich zatrudnić nawet jeśli oznacza to danie im wolnej ręki.” Poza byciem uwielbianym w samej Korei, ci aktorzy zyskują sławę poza granicami własnego kraju. Wydaje się, że od tej chwili ich zarobki będą tylko rosnąć!

Jednak muszą oni jeszcze odbyć swoją służbę wojskową. W ciągu trzech lat każdy z nich pójdzie do wojska. Przed tym najprawdopodobniej będą chcieli ugruntować swoją pozycję jako aktorów, aby zostać dobrze zapamiętanym i mieć możliwość kontynuacji po powrocie.

Królowie Hallyu

Zarobki Song Joong Ki‚ego i Lee Jong Suka są na poziomie 60 milionów KRW (ok. 190,000 PLN) za odcinek. Po zakończeniu służby wojskowej w maju, Song Joong Ki powita widzów w jednej z najbardziej oczekiwanych dram roku, “Descendants of the Sun.”

Yoo Ah In, Lee Min Ho i Lee Seung Gi są w stanie zarobić 70 milionów KRW (ok. 225,000 PLN) za odcinek.

So Ji Sub otrzymał 80 milionów KRW (ok. 255,000 PLN) za jeden odcinek zarówno w  “Phantom” i “Master’s Sun.” Aktor znany z tego, że jest w stanie sportretować bohaterów w unikalny sposób, uwydatniając ich szczególne cechy charakteru. Jo In Sung otrzymał swoją najwyższą stawkę w “That Winter the Wind Blows” i obecnie rozgląda się za kolejnymi projektami.

Najwyższe Zarobki

W tym roku najlepiej opłacanymi aktorami są Kim Soo Hyun i Hyun Bin, którzy otrzymali po 100 milionów KRW (ok. 320,000 PLN) za odcinek. Z pasmem ról w popularnych dramach jak “The Moon That Embraces the Sun”, “My Love From the Star”, “Producer” i więcej, Kim Soo Hyun jest najbardziej pożądanym aktorem. Najwyższą stawkę otrzymał on przy pracy w dramie “My Love From the Star.”

Hyun Bin zagrał w swojej najpopularniejszej dramie “Secret Garden” przed odbyciem służby wojskowej. Po powrocie na swój pierwszy projekt wybrał “Hyde, Jekyll, Me”. Dzięki sukcesowi jego poprzedniej dramy był w stanie otrzymać wysoką stawkę powracając na mały ekran. Źródło ujawnia “Nie jestem pewien jak z jego następnymi projektami, ale jego zarobki przy „Hyde, Jekyll, Me” sięgnęły szczytu.”

Co sądzisz o tych aktorach i ich zarobkach? Myślisz, że nastąpią jakieś zmiany w przyszłym roku?

cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *