Papa YG mówi o iKON i ich umiejętnościach pisania piosenek

Debiut iKON to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tego roku. CEO YG, Yang Hyun Suk wypowiedział się na temat pisanych przez zespół utworów i wyjaśnił, dlaczego tak długo czekamy na ich debiut.

Papa powiedział: ,,Od powstania iKON, członkowie stworzyli około 50 piosenek. Pokazywali nam je, aby kazaliśmy je poprawiać. Działo się tak wielokrotnie, więc chłopcom niekoniecznie musiało się to podobać. Próbowali i próbowali pisać teksty i komponować.”
Dodał też: ,,Po przejściu odpowiedniego szkolenia, aktualnie wszyscy członkowie posiadają chociaż podstawowe umiejętności w pisaniu i komponowaniu. Tego lata osiągnęli poziom, na którym mogą sami sobie pisać piosenki, więc zaczęliśmy poważnie myśleć o debiucie. Potwierdzamy datę 15 września. Artyści YG nie śpiewają piosenek od tak sobie. Hołdujemy zasadzie, wedle której nasi artyści również tworzą swoje utwory.”
Wszystko wskazuje na to, że piosenki z debiutanckiego albumu iKON będą dobre. Nie możemy się doczekać, aby ich posłuchać!


Źródło: allkpop.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *