SM pozwało Tao, za nielegalne promowanie się w Chinach

SM Entertainment ogłosiło, że wniosło pozew przeciw Tao i agencji, która była odpowiedzialna za produkcję solowego albumu Tao.

Agencja podała swoje stanowisko w sposób taki jak przy Krisie i Luhanie, ogłaszając: „Nasz oficjalny pozew przeciw Tao i producentom albumu, którzy wspomagali nielegalne aktywności Tao jako celebryty, został oficjalnie zarejestrowany 18 września w sądzie w Pekinie”

Agencja powiedziała również: „Tao był już w kontakcie z inną agencją w kwietniu 2015 i rozpoczął aktywności jako celebryta i przystąpił do pracy nad albumem, zostawiając zespół i agencję bez uprzedzenia. W ten sposób Tao wykorzystał sławę jaką zdobył dzięki EXO, aby pojawiać się w reklamach i programach, a 24 sierpnia złożył pozew przeciw nam w sądzie w Seulu. Do czasu aż sąd nie podejmie ostatecznej decyzji, kontrakt między SM i Tao nadal obowiązuje, więc Tao musi przestrzegać kontraktu i nie może prowadzić nielegalnych działań jako celebryta.”

Agencja podkreśliła również, że nielegalne działania Krisa, Luhana i Tao wywierają negatywny wpływ na wymianę kulturową Korei i Chin, a SM robi co może aby podtrzymywać stopień wymiany kulturowej między tymi krajami.


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *