Strona Tao utrzymuje, że to co ogłasza SM i ich pozew, jest próbą manipulacji mediami

Tao’s Side Claims SM’s Statement and Lawsuit Is an Attempt at Manipulating Media

W odpowiedzi na ostatnie ogłoszenie SM i pozwanie Tao i Chińskich agencji współpracujących z nim przy ostatnim albumie, Tao ujawnił własne stanowisko w tej sprawie.

Oświadczenie przedstawia traktowanie Tao podczas gdy był w SM, Tao próbuje zmienić sytuację i wyjaśnia, że SM próbuje manipulować mediami, wyolbrzymionymi faktami.

„Wyjaśnienie, które SM ujawniło było pełne kłamstw, więc wydajemy poniższe oświadczenie w celu ukazania prawdy i ochrony honoru Tao.

„1. Po tym jak Tao i SM podpisali kontrakt, agencja zaniedbała ochronę ich podstawowych potrzeb życiowych i przez ten czas promowania się (w Korei), Tao odłożył leczenie raz, których się nabawił. Ponadto było wiele problemów, nie wykluczając dyskryminacji Chińskich członków, które doprowadziły do wielkiego stresu fizycznego i psychicznego u Tao. Mimo tej sytuacji Tao został w SM i otwarcie wyraził swoje niezadowolenie z niesprawiedliwego traktowania, mając nadzieję na poprawę. Jednak SM nic nie zrobiło. Kiedy Tao wrócił z kontuzją i był leczony, wraz z ojcem próbowali negocjować z SM ponad osiem razy, jednak za każdym razem spotykali się z ostrym wnioskiem SM, że nie mogą zmienić kontraktu. Możecie wyraźnie zobaczyć nieszczery stosunek SM i brak szacunku dla Tao.

„Z tego powodu, Tao złożył pozew przeciw SM aby zakończyć kontrakt, 24 sierpnia 2015. Po dalszej tolerancji tych działań (SM), nie wytrzymał i pozwał.

„2. Oświadczenie SM zawiera przesadzone prawdy. Biorąc pozew Tao i rozszerzając go mówiąc o stosunkach kulturowych między Koreą a Chinami, jest to metoda SM aby przystąpić do rujnowania przyszłych aktywności Tao jako celebryty. Uważamy, ze to trochę godne ubolewania. Osoby trzecie nie mogą interweniować w walkę prawną Tao i SM, i nie przyniesie to żadnych rezultatów. Nadużycia SM, ponad procesem prawnym, nie jest żadną pomocą w rozwiązaniu tego problemu. Ponadto, zgodnie z postanowieniami zawartymi w kontrakcie, wszelkie spory prawne między Tao i SM, muszą być rozpatrywane w Korei, tak więc pozew SM w Chinach nie jest zgodny z tymi postanowieniami.

Udostępniamy powyższe wyjaśnienie, aby zablokować starania SM w manipulowaniu mediami. W przypadku jakichkolwiek przyszłych oświadczeń mających na celu zniesławienie Tao, podejmiemy akcje prawne by obronić nasze prawa.”


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *