G-Dragon i Kiko Mizuhara nadal są parą, plotki o rozstaniu nie są prawdziwe

Według oświadczenia* YG z sierpnia, G-Dragon i Kiko Mizuhara zakończyli swój związek pełen rozstań i powrotów. Oświadczenie brzmiało, że nie chcą już używać swoich emocji aby ciągle rozstawać się i wracać do siebie.
Ktoś z wewnątrz YG** ujawnił, że oświadczenie jest kłamstwem, mówiąc: „Zostało niedawno doniesione, że G-Dragon i Kiko zerwali ze sobą, ale nadal spotykają się jak wcześniej i są bardzo blisko. Chociaż mają bardzo zajęte harmonogramy i trudno jest im się spotkać, nadal piszą do siebie wiele razy dziennie i kontynuują swój związek.”

To oświadczenie jest kompletnym przeciwieństwem tego co było mówione wcześniej. Wcześniej media mówiły, że: Obydwoje są typem osoby, która skupia swoją całą uwagę na swojej pracy. G-Dragon, który spędza większość czasu na przygotowaniu albumu, oddalili się od siebie… Zwłaszcza, że BigBang mają światową trasę koncertową, ich wspólny czas skrócił się jeszcze bardziej.

Plotki o rozstaniu rozpoczęły się kiedy Kiko opublikowała mem o byciu singlem i gwiazdą, na jej osobistym koncie na portalu społecznościowym. Tygodnie przed powstaniem plotki, dwójka została zobaczona razem przy Shilla Hotel, ale niektórzy mówili, że nie wiadomo czy G-Dragon przyszedł tam razem z nią.
Oficjalne oświadczenie od YG o ich „niepotwierdzonym związku”, wydaje się być błędne. Dwójka nadal szczęśliwie jest razem.
________________________________________
(*) Nie wiem czy YG oficjalnie to potwierdziło. Pamiętam jedynie, że przy tłumaczeniu poprzedniego artykułu, YG oświadczyło, że nie ma nic do powiedzenia na ten temat. Rzeczy o rozstaniu mówiło jakieś „źródło”, nie YG… Poinformujcie mnie jeśli było coś jeszcze mówione, przez YG
(**) ktoś „z wewnątrz” – proszę nie traktujcie tego jako coś oficjalnie potwierdzonego na 100%


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *