Ulubione REACTION VIDEOS!

Jestem tym typem człowieka, który lubi oglądać jak ktoś gra, a jeszcze bardziej lubi oglądać jak ktoś coś ogląda, nie wspominając już o tym jak bardzo lubię oglądać jak ktoś ogląda kogoś oglądającego. Rozumiecie? Jeśli nie, to się nie martwcie, bo właśnie nadchodzi TOP 6 kanałów na YouTube, na których wstawiane są reakcje na… koreańskie teledyski, występy, dance practice i inne. Znajdziecie tu reakcje nie-kpopperów, fanów, obcych ludzi i osób, które są na początku tej szalonej przygody!

(wybieram najpopularniejsze wideo z kanału lub moje ulubione, bardzo subiektywnie oczywiście)

JKTV

Czyli Koreańczycy reagują na k-pop! Ciekawostką jest to, że znają większość piosenek, ale MV widzą… po raz pierwszy! No i… ten… SORRY GUYS!

Reactions Galore

Kiedyś wstawialiśmy już reakcję ojca właścicielki kanału na wykonanie EXO piosenki Sabor a mi… Jak widać, na tym się nie skończyło i teraz nawet zainwestowali w green screen! To zdecydowanie jedne z najpozytywniejszych reakcji jakie oglądałam

Przeczytaj: Wzruszająca reakcja na piosenkę „Sabor a mi” w wykonaniu EXO!

J.A.J

Trzech studentów (już byłych!) bardzo żywo reaguje na teledyski, występy, a nawet filmiki specjalne jak live’y z MAMA!

Hanhan Nguyen

Hanhan Nguyen pochodzi z Norwegii i co jakiś czas wrzuca reakcje swoich kolegów na k-pop. Ciekawy sposób myślenia chłopaków i ich zaangażowanie w rozumienie plotu i imion wykonawców skłonił mnie do umieszczenia ich na liście!

JREKML

JREKML to zdecydowanie król wśród osób, które nagrywają swoje reakcje! Żeby dowiedzieć się dlaczego wystarczy… 5 sekund.

Team Fight Team

Ali i Dave również mają ciekawe reakcje i zdecydowanie inne poglądy…

BONUS

Wytrwaliście do końca? Może polecicie jeszcze inne kanały? Lubicie oglądać takie reakcje?

Szczerze mówiąc jak ognia unikam, tzw. fangirl version, ale lubię popatrzeć reakcje non-kpopperów, rodziców, rodziny czy po prostu obcych ludzi. Daje mi to spojrzenie z innej perspektywy i dzięki temu wiem czego unikać w moim ! Moja mama zna nawet daty urodzenia członków BTS i SuJu! I chyba działa, bo mój brat powiedział, że Bangtan Boys mają fajne teksty i wydają się być naprawdę zgraną paczką~

Nie spotkałam się jeszcze nigdy z nie-fanowskimi POLSKIMI reakcjami, a to mogłoby być interesujące. Może ktoś chętny? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *