San E dedykuje piosenkę swojemu ojcu, po tym jak się pogodzili!

San  E rozmawiał ze swoim ojcem o swoim ciężkim dzieciństwie

28 września w specjalnym odcinku programu stacji MBC „Great Inheritance”, San E spędził trochę czasu ze swoim ojcem, który pracuje jako woźny w liceum w Atlancie.

San E wyjaśnił „Kiedy byłem w 2 klasie gimnazjum, moja rodzina nie radziła sobie dobrze finansowo, z powodu kryzysu IMF i wyemigrowaliśmy do Stanów Zjednoczonych. Mój tata jest woźnym w liceum.”
Tata San E powiedział „Pracuję tutaj od 15 lat. Nie miałem wyboru. Miałem słownik i na początku musiałem wszystkiego szukać.”

Podczas programu, San E z wahaniem zaczyna mówić o szorstkich relacjach między jego ojcem a matką, powiedział: „Kiedy byłem młodszy, było wiele rzeczy jakich nie mogłem w tobie zrozumieć. W tamtym czasie, naprawdę cię nienawidziłem. Twoje oczy się zmieniały gdy piłeś. Wtedy wszystko niszczyłeś. Zawsze byłeś straszny kiedy wypiłeś. Dla mnie wyglądałeś jakbyś stawał się brutalny po wypiciu.”

Zamiast się bronić, pierwszą rzeczą jaką ojciec San E zrobił, były przeprosiny. „Bardzo przepraszam. Próbowałem jazdy taksówką, pracy na budowie i w motoryzacji, ale dużo straciłem. Nie mogłem ci nawet kupić kawałka pizzy, którą tak lubiłeś. Nie mogłem nawet jeść, tylko piłem soju.”
Później zasmuca San E jeszcze bardziej, kontynuując przeprosiny „Nie mogłem nic zobaczyć. Powinienem wszystko wyjaśnić rozmową, ale próbowałem wszystko załatwić po swojemu i wtedy pojawiły się problemy. Byłem zawstydzony mówiąc komuś o sobie.”

“Great Inheritance” jest programem, w którym mówią o sobie dzieciom, a oni starają się ich zrozumieć i pogodzić się. Przez ten proces, dzieci i rodzice zaczynają się wzajemnie rozumieć.

San E dedykuje piosenkę ojcu po tym jak się pogodzili

1. [+6,327, -176] Miał tyle trudności gdy dorastał, ale to sprawia, że szanuję go jeszcze bardziej by zobaczyć, że stał się dojrzalszą i jasną osobą.
2. [+4,424, -112] Włączyłam to nie wiedząc nic na ten temat i skończyłam płacząc i smarcząc… Teraz jestem w wieku gdy rozumiem moich rodziców lepiej, widzę większą część świata i chcę być dla rodziców lepszym dzieckiem. Wszyscy bądźmy szczęśliwi, nigdy więcej cierpienia… Dziękuję wszystkim rodzicom na świecie~~
3. [+3,394, -113] Wow… Czuję, że tekst jest ekstremalnie smutny…
4. [+3,287, -96] Czekam na to. Jest młodym mężczyzną ze świetlaną przyszłością.
5. [+447, -8] Rozumiem o co chodzi San-E. Mój tata zmieniał się o 180 stopni, zawsze kiedy pił, co było gorsze, to jakim był dżentelmenem w pracy, nigdy nikt nie podejrzewałby go o bycie potworem w domu. To coś co trudno wybaczyć. W przeciwieństwie do San-E, ja nadal mu nie wybaczyłem i jesteśmy dla siebie obcy. Nie obchodzi mnie, że nazywają mnie złym synem. Cieszę się, ze San-E jest na tyle odważny by wybaczyć swojemu ojcu. Mam nadzieję, że wszyscy ojcowie zrozumieją, że łatwo zostać ojcem, ale ciężko ‚być jak’ ojciec.
6. [+315, -9] San-E powiedział, że jego tata mógł pić i demolować dom. Też bym go nienawidziła.
7. [+287, -4] To musiało być trudne, tak się otworzyć na temat rodziny, w telewizji… To sprawia, ze się duszęㅠㅠ
8. [+236, -1] Nie wiem czemu niektórzy ludzie myślą, że zawsze powinno się wybaczać rodzicom, nieważne co. Kiedy byłam dzieckiem, nigdy nie widziałam uśmiechu na twarzy mojej mamy. Mój ojciec ją bił, zniszczył telewizor, wywalił lodówkę na podłogę… gdy tylko moja mama wracała z pracy do domu, on oskarżał ją o spotykanie się z innymi facetami. Nadal nienawidzę mojego ojca za zrujnowanie mi dzieciństwa, nigdy nie zamierzam wrócić i nie chcę mu wybaczyć, tylko dlatego bo jest moim ojcem. Nie pchajcie swoich idealnych fantazji do każdej rodziny.


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *