Młoda aktorka zmarła tragicznie!

22 letnia Kang Doo Ri została znaleziona dziś martwa we własnym samochodzie. Policja podejrzewa samobójstwo.

Aktorka aktualnie zajmowała się prowadzeniem jednego z programów na stacji AfreecaTV. Zagrała też w tegorocznej dramie „Sassy Go Go”.

Pogrzeb odbędzie się 16 grudnia.

Policja z Incheon Samsan powiadomiła, ze ciało kobiety zostało znalezione w Bupyeong-dong, Incheon – 14 grudnia około  4 nad ranem czasu koreańskiego . Podczas śledztwa okazało się że Kang Doo Ri zostawiła wiadomość do znajomych sugerująca iż planuje odebrać sobie życie.

Według raportów dziewczyna nie cierpiała na depresję. Policja znalazła dowody świadczące o tym że mogła zatruć się tlenkiem węgla w samochodzie.

Szpital nie podał jeszcze dokładnych przyczyn śmierci aktorki.

Za wcześnie żeby podać dokładna przyczynę śmierci. W tej chwili,jesteśmy w stanie jedyne informować o dacie pogrzebu – 16 grudnia.

Kang Doo Ri zadebiutowała w 2010 roku w dramie “Three Brothers” ostatnio pojawiła się w młodzieżowej produkcji  “Sassy Go Go.” Jednak najczęściej kojarzona była jako dziennikarka na stacji AfreecaTv gdzie prowadziła własny program.

11 grudnia, trzy dni przed śmiercią, napisała w liście:

Przechodzę  ciężkie chwile, ponieważ doświadczam wielu osobistych problemów. Kiedy nagrywałam program i pojawiłam się w dramie było lepiej. Ale teraz sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła, nie jestem w stanie nic zrobić. Jest mi bardzo przykro i przepraszam. Jednakże, myślę ze jestem gotowa powrócić na chwile spokojniejsza, pokazać się Wam ostatni raz z lepszej(spokojnej) strony. Stanę przed Wami jeszcze raz. Do zobaczenia w przyszłym  tygodniu.”

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i znajomym Kang Doo Ri. Niech spoczywa w pokoju.


 

źródło: (1) (2)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *