Jakie plany mają wytwórnie wobec swoich idoli w 2016 roku?

http://0.soompi.io/wp-content/uploads/2016/01/03235124/yg-sm-jyp-ent-711×450.jpg

Koreański portal informacyjny XsportNews zabrał i ujawnił informacje dotyczące planów na 2016 rok różnych wytwórni. Zawierają one debiuty nowych grup z małych i większych agencji,  debiuty solowe znanych idoli „weteranów” oraz cały szereg comebacków popularnych zespołów!

 

Wytwórnia zrezygnowała z debiutu swojego girl bandu w tym roku! W zamian za to, skupią się na rzetelnej promocji BTS. Ich grupowe aktywności i koncerty są już planowane, agencja także rozważa aktywności solowe dla niektórych członków zespołu i prawdopodobny unit!  Chłopców z całą pewnością będziemy mogli oglądać w wielu programach rozrywkowych, być może również na deskach teatru!

Wytwórnia ma w planach nowy girl band – Cosmic Girls, ich debiut jest przewidywany na marzec. W tym czasie dziewczyny z SISTAR mają się skupić na indywidualnych aktywnościach, wliczając w to kolaborację Hyorin i Soyu.
MONSTA X będą aktywnie promowali się w Korei i Chinach.
Jeśli chodzi o zespół Boyfriend to ich aktywności zarówno te w ojczyźnie jak i zagranicą są jeszcze planowane.  Co więcej, solowi artyści jak Junggigo oraz Yoo Seung Woo zamierzają w tym roku tworzyć i wydawać kolejne utwory.

 

Star Empire Entertainment

Wkrótce – pod koniec stycznia zadebiutuje ich nowy boy band – IMFACT. Rookies przyciągają uwagę faktem iż aktywnie uczestniczą w tworzeniu własnych piosenek! Star Empire planuje poświęcić większość środków na IMFACT tak, żeby mieli oni przynajmniej kilka comebacków w ciągu roku.

 

Mieli pełne ręce roboty kiedy zadebiutował boy band EXO, podobnie może być w przypadku debiutu SM Rookies w tym roku.
Super Junior będą się promowali pod własną „marką” – agencją płytową, którą otrzymali na 10 rocznicę istnienia zespołu od wytwórni SM. Przygotujcie się na debiut solo Ryeowooka.
Członkowie SHINeeGirls’ Generationf(x), oraz EXO będą skupiali się zarówno na grupowych jak i indywidualnych aktywnościach w tym roku, dotyczy to również solowego comebacku Amber.
Red Velvet
 kontynuują dobrą pasę i będą miały rok wypełniony zespołowymi promocjami.

 

Szczycą się debiutem pierwszej jak do tej pory „tanecznej grupy” – Neo School, która będzie miała 9 członków. FT Island, CNBLUE, AOA, N.Flying, oraz Juniel będą mieli przynajmniej 1 comeback w 2016. CNBLUE skupi się głównie na produkcji muzyki i występach w programach rozrywkowych, natomiast AOA podejmie się aktywności grupowych, oraz solowych poszczególnych członkiń. Poza tym w planach mają comeback unitu – AOA Black.

 

Dla YG rok rozpocznie się pierwszym od ponad roku comebackiem młodego zespołu WINNER. 
W tym czasie BIGBANG oraz iKON będą w trasie – koncerty w Japonii.
Akdong Musician (AKMU) są w trakcie rozmów na temat powrotu na scenę, a Lee Hi przygotowuje już nowy album we współpracy z Tablo „pod metką” – HIGHGRND.
T.O.P (Big Bang) zaciąga się do armii w tym roku.
Nie wiadomo co z 2NE1 – wszystkim członkiniom (oprócz CL) kończą się kontrakty. Fani podejrzewają, że YG będzie miało zamiar wypuścić na rynek kolejny girl band – grupę “młodszych sióstr 2NE1,” o której słyszymy od 2012, ta informacja jednak jest wciąż niepotwierdzona.

 

Wytwórnia zaplanowała dla INFINITE kontynuację trasy koncertowej po świecie, oprócz tego możemy się spodziewać comebacku i promocji w programach tv. Agencja rozważa również przywrócenie (comebacki) unitów i promocji solo niektórych członków.
Lovelyz skupią się na promocji w kraju, jak zwykle pojawią się w programach rozrywkowych, a niektóre członkinie spróbują sił w aktorstwie. Nell przygotowuje swój kolejny album studyjny. Całkiem możliwe, że wytwórnia ma w planach kolejny boy band jeszcze w 2016 roku!

 

Wytwórnię czeka bardzo pracowity rok. Grupy rookie: Day6 i TWICE całą energię poświęcą na promocji w Korei. Wonder Girls, GOT7, oraz 2PM będą mieli przynajmniej po 1 comebacku w tym roku, dla boy bandów przewiduje się zarówno promocję w kraju jak i zagranicą. Suzy podejmie się aktywności solowych (bez zespołu), G.Soul, 15&, Baek Ah Yeon, a także Bernard Park wydadzą albumy w 2016.

 

 

Wypuszczą na rynek 5 osobowy zespół rookie – Pentagon. Będzie to ich pierwszy boy band od czasu debiutu BTOB w 2012. 4Minute mają przewidziany comeback na styczeń. W kolejnych miesiącach możemy spodziewać się comebacków:  CLC, BEAST BTOB. Co więcej, całkiem prawdopodobne, że dostaniemy też promocje solo i unity w wymienionych grupach. W roli aktorów zobaczymy też w tym roku Yook’a Sungjae i Yoon’a Doojoon’a.

 

Przywrócą NU’EST do koreańskich promocji, pierwszy raz od dłuższego czasu, grupa rookie SEVENTEEN będzie miała przynajmniej 2 comebacki w tym roku. Orange Caramel powrócą na scenę z nowym konceptem, a reszta dziewczyn z After School skupi się na aktywnościach solo, ich comeback grupowy nie został potwierdzony.


 

Źródło: LINK

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *