Czy tekst o „ginekologu” Song Mino nadal uderza w ludzi?

Krótki komiks:
[1] „Moje skurcze okresowe mnie zabijają! Tabletki nie działają. Powinnam iść do szpitala?”
[2] „Ale jeśli pójdę do szpitala…”
[3] „Mino: Rozłóż swoje nogi jak u ginekologa!”


[3] „Nieważne…”

Przeczytaj: Song Mino skrytykowany za kontrowersyjne słowa w SMTM4!

„Powód, dla którego tekst Song Mino jest odbierany negatywnie przez ludzi to fakt, że wizyta u ginekologa jest czymś, co ludzie muszą robić, ale przez to będą zniechęceni i zdegustowani. Kobiety będą czuły się źle odwiedzając ginekologa, to jest problem.”

„Przez jego płytki mózg, który myśli „rozłóż swoje nogi jak u ginekologa”, kobiety będą się wahać, czy do niego iść. Powoli wychodziliśmy z czasów, gdy kobiety unikały chodzenia do ginekologa, pomimo wielu chorób. Ignorancki hip-hopowy loser…”

Internauci krytykują i mówią: „myśli, że niby kim jest ginekolog?”, „czy hip-hop jest wymówką na wszystko?”, „Song Mino musiał wykluć się z jajka”, „nie różni się niczym od Black Nuta.” Z drugiej strony, niektórzy go bronili: „to jest kultura hip-hopu”, „szanuję [T/N: lub szanujcie?] jego wolność słowa.”

„Mimo że fani są uważani za najniższą klasę, będą oni pamiętać każdy moment, kiedy ich bias był szczęśliwy i wdzięczny, to sprawi, że ich trudy odejdą. Nie mogę sobie wyobrazić, żeby moje dzieci wyrażały mnie jako „kobieta, która rozkłada nogi”.”

Przeczytaj: Song Minho w SMTM4 i Seo Yuri + komentarze z Netizenbuzz

Komentarze internautów:

Pann: Song Mino-ssi, proszę, odwiedź ginekologa!!!!!

[+893, -50] Pozwólcie mi zapytać, fanki Song Mino. Nie czujecie się upokorzone jako kobiety?

[+760, -131] To żałosne jak fani mówią „dlaczego mówicie o czymś, co stało się miesiące temu, tsk tsk.” W pierwszej rundzie, Song Mino nagle zarapował „moje imię to płonąca charyzma Mino.” Song Mino zrobił sobie jaja z freestyle’u sunbae [T/N: SHINee Minho] sprzed… 7 lat.

[+629, -39] To mizoginiczne stwierdzenie powstało przez to, że w ostatnich dniach faceci są jak: „pieprzone koreańskie dziewczyny rozkładają swoje nogi dla przystojnych facetów i mówią „pieprz się” do tych brzydkich.” Tekst rapu Song Mino to: „Po tym jak straciłem wagę stałem się ze świni zwycięzcą loterii. Mino celuje w twoją córkę. Rozłóż swoje nogi jak u ginekologa.” Miał na myśli, że po straceniu wagi, dziewczyny rozkładają dla niego nogi. Jego przeprosiny również były żałosne. Dodał post z wygodnymi przeprosinami na Facebooku. Po tym jak środowiska medyczne zażądały właściwych przeprosić, przeprosił on nieoficjalnie te środowiska, nie ludzi.

[+272, -8] Fanki mówią: „Nasz oppa jest dobrą osobą! Nie oceniajcie go przez pryzmat „ginekologa”, oglądajcie innne programy!” Dobrze, czy oceniłyście w takim razie Kim Joong Hyuna i Go Young Wooka poprawnie po obejrzeniu ich WGM i sitcomów? Ci fani nawet nie rozmawiali osobiście z Song Mino ㅋㅋㅋㅋ

[+264, -7] Ze wszystkich kontrowersji idoli, które miały miejsce, tego nienawidzę najbardziej. Nie dbam o to, czy idole pili lub palili, gdy byli uczniami, ale naprawdę nienawidzę tego „ginekologa”. Nie rusza mnie większość skandali idoli, ale ten jeden jest obrzydliwy. To ciekawe, że nadal ma fanów.

[+189, -6] Czy wy naprawdę chcecie być jego fanami po wysłuchaniu tego tekstu o ginekologu? Ten tekst jest obrzydliwy. Mam nadzieję, że Song Mino odwiedzi urologa.

[+175, -12] Szczerze, jako kobieta, to jest bardziej obrzydliwe niż kontrowersje IU.

[+148, -2] Żaden z jego kolegów-artystów go nie osłonił, a środowiska medyczne się wkurzyły i zażadały przeprosić ㅋㅋㅋ

[+140, -4] Dokuczanie Minho z „płonąca charyzma Minho”… Shawole muszą być święci.

[+123, -3] Żałośni fani nadal go stanują.

Źródło: (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *