[RANKING] Liczba członków fankafejek męskich zespołów 2015-2016!

Poniżej przedstawiam ranking fancafe męskich grup od 31 stycznia 2015 do 2 stycznia 2016! Znajdziecie tu takie informacje jak obecna liczba członków, zmiany (+/-) oraz rok, w którym postała dana grupa. Nieprzerwanie od lat numerem jeden są TVXQ! Jednak w tym roku stracili ponad 17 tys. członków kafejki. W tym roku liczba ta może być jeszcze wyższa, biorąc pod uwagę, że zarówno Yunho jak i Changmin odbywają 2-letnią służbę wojskową. Czy przez dwa lata ktoś odbierze im pierwsze miejsce?

Za nimi uplasowali się BIGBANG, którzy również pomimo całorocznej promocji z częściami albumu MADE stracili 5 tys. fanów, B2ST promujący się ostatnio za granicą również nie uniknęli utraty fanów w kafejce.

Na 4. miejscu niespodziewanie znaleźli się Bangtan Boys, którzy podwoili swoją ilość fanów z poprzedniego roku, wyprzedzając INFINITE, którzy dzięki promocjom z BAD i solo lidera Sunggyu również wzbogacili się o nowych fanów.

Na dalszych miejscach mamy coraz bardziej popularnych VIXX i BTOB, którzy w ubiegłym roku przeżyli odrodzenie sprawiając, że do ich kafejki dołączyło prawie 50 tys., nowych fanów!

W TOP30 znaleźli się również ubiegłoroczni debiutanci iKON, Seventeen i MONSTA X!

Listę 30 największych męskich fanklubów zamykają Shinhwa, którzy po 17 latach aktywności wciąż są w stanie powitać w swoich progach ponad 17,5 tysiąca fanów!

[1] TVXQ
[2] BIGBANG
[3] B2ST
[4] Bangtan Boys
[5] INFINITE
[6] B1A4
[7] Block B
[8] EXO
[9] Super Junior
[10] 2PM
[11] VIXX
[12] BTOB
[13] B.A.P
[14] SHINee
[15] TEEN TOP

Źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *