Kim Junsu wygrał nagrodę popularności na 2016 Seoul Music Awards! + komentarze k-netizens

Xiah Junsu (JYJ) wygrał nagrodę popularności na 2016 Seoul Music Awards… Piosenkarz jednak nie przyszedł, by ją odebrać, a samo ogłoszenie zwycięzcy pozostawia wiele do życzenia. Internauci wypowiedzieli się na ten temat, większość z nich oskarża byłą agencję Junsu – SM Entertainment – jako głównego winnego. Przypominamy, że od ponad 6 lat, JYJ – Jaejoong, Yoochun i Junsu – nie pojawili się w telewizji zarówno publicznej jak i kablowej w innej aktywności niż dramy, a ich piosenki są banowane w programach muzycznych z niedorzecznych powodów.

Artykuł: „Seoul Music Awards” nagroda Kim Junsu pokazana przez wzmiankę w wideo!

Źródło: Newsen via Nate

[+783, -68] SM wy śmiecie, naprawdę gracie nieczysto ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[+667, -30] Poważnie, co to było? ㅋㅋㅋ Tak jakby rzucili mu nagrodę w twarz i kazali złapać.

[+618, -34] Kim Junsu, fighting!

[+75, -3] Wygrał uczciwie, a mimo to, oni olali całą kategorię… SM,jesteś żałosnym śmieciem.

[+70, -6] Więc SM zagrozili, że nie wyślą EXO jeśli pozwolą Kim Junsu przyjść? ㅋㅋㅋㅋㅋ Śmiecie są tak wściekłe, że nie wygrali nagrody popularności.

[+70, -10] Wygląda na to, że SM zablokowało jego udział.

Źródło: Naver

[+726, -30] To nie tak, że nie przyszedł. On N.I.E…M.Ó.G.Ł przyjść!!!!!!!

[+568, -18] Nie jestem jego fanem, ale to niesprawiedliwe, że nie mógł przyjść na transmisję. Czym my jesteśmy, jakimś komunistycznym krajem? Nie popełnił żadnego przestępstwa, a stacje nadawcze zachowują się w ten sposób… Trzęsą gaciami, że wkurzą SM. Żałosne…

[+510, -38] SM go zablokowało ㅡㅡ To nie tak, że on nie chciał przyjść, ale po prostu nie mógł.

[+410, -17] Jest tylko jeden powód, dla którego nie mógł przyjść, ten nacisk pochodzący od pewnej osoby, każdy zna prawdę.

[+109, -1] Jest mi strasznie przykro w stosunku do jego fanów. Wiem jak ciężko pracowali głosując, by wygrał w kategorii popularności, tylko po to, aby zobaczyć ich ulubionego piosenkarza na scenie. To jest złe…

[+99, -2] Fani płacili za głosowanie przez 47 dni, tylko po to, by zobaczyć 2-sekundowy klip ogłaszający go zwycięzcą.ㅋㅋㅋㅋㅋ

Źródło: Naver

[+538, -16] To pierwszy raz jak widzę ogłoszenie nagrody popularności w ten sposób, jakby nadawali jakąś krótką reklamę. Fani płacili, by głosować przez 47 dni i to jest tego rezultat? 2-sekundowe wideo? Jeśli tak, dlaczego zrobili to tak, aby fani płacili za głosy?

[+418, -17] Śmieciowe rozdanie nagród… Nawet nie próbujcie nazywać się sprawiedliwymi, to zawstydzające. Przygotujcie się na zwrócenie pieniędzy, które wzieliście od fanów za głosowanie. To będzie do was wracać jak bumerang.

[+419, -38] Oczywiście, że SM zablokowało go przed przyjściem. ㅋㅋㅋㅋCzy to jest SM Gayo Daesang?

[+78, -2] Niedorzeczne… ㅎㅎ Nagle wykluczyli kategorię, którą kontynuowali każdego roku, tylko dlatego, że Junsu wygrał… Jeśli Junsu wygrałby Bonsang, w ogóle nie poprowadziliby ceremoni?ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Artykuł: Kim Junsu mówi o swoich uczuciach, „Nienawidzę siebie… Moje serce rozdziera się na strzępy”

Źródło: Sports via Daum

[+3,865, -185] Kim Junsu wygrał uczciwie z największą ilością głosów w historii nagród popularności. Jeżeli nie zamierzali go zaprosić na ceremonię rozdania nagród lub wykluczyć kategorię, to dlaczego akceptowali głosy? Jak to ma być niby sprawiedliwe?

[+3,287, -151] On nadal nie uwolnił się od SM? Dlaczego nie zostawią go w spokoju…

[+963, -61] Jakie to musi być denerwujące dla jego fanów… Lee Soo Man-ssi, przestań grać nieczysto. To sprawia, że chcę go bardziej wpierać. Kim Junsu i jego fani, znajdźcie w sobie siłę!!

[+851, -55] Najbardziej gówniana ceremonia nagród w historii. Piosenkarz, który wygrał uczciwie, nie tylko nie został zaproszony, ale pominięto całą kategorię, w której wygrał. Doprawdy, niesamowite.

[+772, -57] Seoul Music Awards w zasadzie okradł fanów z ich pieniędzy robiąc układy z SM za plecami…

Artykuł: Hani (EXID), „Jestem dumna z Kim Junsu za to, że wygrał nagrodę popularności”

Źródło: Star News via Nate

[+1,003, -78] Więc jak to jest, że Kim Junsu nie został zaproszony, by otrzymać nagrodę popularności – nie tylko to, ale cała kategoria została wykluczona z programu – podczas gdy EXO, którzy wygrali nagrodę popularności Hallyu byli w stanie przyjść i zdobyć nagrodę? ㅋㅋ Czy to nie jest problem? To pokazuje jaki nacisk jest położony na te wydarzenia. Niech ci ludzie lepiej nie odważą się mówić o prestiżu i sprawiedliwości.

[+982, -72] Podoba mi się to jak kategoria po prostu zniknęła po tym jak kim Junsu wygrał nagrodę popularności ㅋ Hani była odważna mówiąc, że jest dumna z Junsu.

[+712, -43] Fani spędzili ponad 40 dni głosując na Junsu, by wygrał, a oni odrzucili całą kategorię. Podczas wszystkich Seoul Music Awards nawet raz nie zdarzyło się, żeby piosenkarz, który wygrał nagrodę popularności nie wystąpił bądź nie przybył. Najważniejszą częścią jest to, że fani zapłacili 10$ za 120 głosów i prawdpodobnie zarobili na nich ok. 100,000$, na samych głosach. Myślę, że fani złożą pozew z tego powodu.

[+65, -6] Oni po prostu skłamali mówiąc, że zaprosili Kim Junsu na to wydarzenie, kiedy wcale tego nie zrobili. Agencja Kim Junsu wyjaśniła, że nigdy nie otrzymali zaproszenia. Następnie powiedzieli, że ceremonia będzie kręcić się wokół nagród Bonsang i nie mają miejsca na zaproszenie zwycięzcy nagrody popularności. Mieli za to miejsce przez ostatnie 24 lata, ale pozbyli się go akurat wtedy, gdy Kim Junsu wygrał.

[+60, -6] Byłam naprawdę wdzięczna Hani za wspomnienie o tym w ten sposób, w innym przypadku po prostu by to przeszło niezauważone. To może w przyszłości negatywnie na nią wpłynąć, przez SM i resztę, ale mimo to odważyła się to powiedzieć.

Źródło: (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *