Lee Seung Ki i jego agencja wydają sprzeczne oświadczenia dot. poboru do wojska aktora!

Przychodzi taki czas, że musimy pożegnać naszych koreańskich celebrytów, by ci mogli odbyć 2-letnią służbę wojskową. Niefortunnie właśnie taki okres zbliża się dla aktora Lee Seung Kiego.

Na imprezie oblewającej nadchodzący film aktora i piosenkarza – „Chemistry” – 13 stycznia, mówił on o nadchodzącym marcowym poborze. „Każdy dzień jest dla mnie cenny”, powiedział. „W Korei wszyscy pełnosprawni mężczyźni muszą służyć krajowi. Cięszę się, że i ja to zrobię, wrócę bezpiecznie i w zdrowiu.”

Impreza, na której planowano świętować film Seung Kiego okazała się być jego niespodziankową imprezą urodzinową. Zespół produkcyjny zaskoczył go tortem, po czym solenizant podziękował wszystkim mówiąc: „Nie było dnia, który nie byłby szczęśliwy podczas filmowania „Chemistry”. Widząc dziś tutaj wszystkich, czuję, że zaraz zaleję się łzami. Naprawdę, dziękuję wszystkim.”

Agencja Lee Seung Kiego – Hook Entertainment – wydała oficjalnie oświadczenie dotyczące poboru do wojska aktorka i piosenkarza.

„Lee Seung Ki wciąż musi otrzymać swoje wezwanie”, wyjaśnił przedstawiciel agencji. „Okazało się, że Lee Seung Ki myślał, że „Chemistry” będzie jego ostatnim projektem przed odbyciem służby wojskowej, co powiedział dzisiaj podczas przyjęcia. Ponieważ nie otrzymał on jeszcze zawiadomienia, nie mamy możliwości, by dowiedzieć się kiedy nastąpi jego pobór, a tym bardziej jeśli będzie to w marcu.”

Reprezentant kontynuował: „Dzisiaj (13 stycznia) są 29 urodziny Lee Seung Kiego. Zazwyczaj mężczyźni otrzymują powołanie do wojska po ukończeniu 29 lat. Zaciągnie się do wojska po otrzymaniu zawiadomienia.”

Co sądzisz o tych sprzecznych stanowiskach? Przy okazji, życzymy Wszystkiego Najlepszego i spokojnego pobytu w wojsku!

Źródło: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *