Tiffany (Girls’ Generation) umawia się z GRAY’em?

Tiffany jest w nowym związku?! Według nowego raportu z dnia 29 stycznia, słynna idolka (27) jest w nowym związku z raperem GRAY (30).

Źródło wiadomości cytowało wiele powtórzeń w przemyśle muzycznym, które twierdziły, że zostały one kultywowane w ciągu ostatnich trzech miesięcy w przepiękny romans. Po raz pierwszy mieli przyjemność się spotkać podczas ich wspólnej pracy nad muzyką w ubiegłym roku, Tiffany przygotowując się do swojego albumu miała przyjemność również poznać Cha Cha Malone, producenta wytwórni AOMG.

Podobno, spotykają się jak każda inna młoda para, nie ukrywają swoich uczuć do siebie, kiedy są z przyjaciółmi. Ponieważ obydwoje dzielą wspólną pasję i zainteresowanie muzyką, szybko stali się sobie bliscy.

Jeden z informatorów powiedział: „Często widziałem ich dwoje jak dzielili swoje myśli o muzyce. Podobnie jak zwykła para w latach dwudziestych. Sprowadzili na siebie nawet zazdrość fanów, kiedy po prostu cieszyli się randkami”

Inny muzyczny przedstawiciel, który zna osobiście Tiffany i GRAY’a stwierdził: „Oni nie zdają sobie sprawy z uwagi od ich otoczenia, kiedy prezentują swoje uczucia wobec siebie. Wydaje się, że oni umawiają się bez wstydu i dobrze się z tym czują. Ich związek jest powszechnie znany wśród raperów”

Boczny GRAY’a powiedział: „Jesteśmy w trakcie potwierdzenia, czy to prawda”. Jednak przedstawiciel z SM Entertainment uchylił plotkę: „Tych dwoje jest po prostu ze sobą blisko, ponieważ Tiffany przyjechała tu ze Stanów Zjednoczonych, ma niefrasobliwą osobowość, więc nie jest niepewna, jeśli chodzi o bliską relację z innymi”.


Cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *