K-netz twierdzą, że Lay w gruncie rzeczy przestał już być członkiem EXO

Po tym, jak artysta opuścił kilkanaście aktywności z zespołem, skupiając się na karierze solowej, wielu fanów zaczęło go ostro krytykować. Czy aby na pewno Lay jest jeszcze częścią EXO…?

Na PANN (strona internetowa) pojawił się post, który w oryginale miał „wyceniać” umiejętności aktorskie idola:

View post on imgur.com

Z każdym kolejnym komentarzem k-netz zaczęli jednak coraz bardziej odbiegać od głównego tematu i pisać o tym, co jeszcze im się w idolu nie podoba.
Wielu z nich odniosło się do tego, czy aby na pewno Lay jest jeszcze członkiem EXO? Ba! Czy w ogóle można go dalej uznawać za artystę SM Entertainment, biorąc pod uwagę jego ostatnie nieobecności?

Komentarze:

[+ 379, – 51] Jego priorytetem jest kariera solowa, a nie zespół EXO. Nawet nie chcę go już nazywać członkiem grupy ㅋㅋ Przecież nie jest jedynym członkiem zespołu, który gra w filmach. Jakoś pozostałych dwóch (D.O. i Chanyeol) dawało radę pogodzić to z grupowymi aktywnościami…

Fragment wywiadu z D.O


Q: Gdyby reżyser filmu “Revenant” obsadził cię w nim, ale zdjęcia na planie pokrywałyby się z datą trasy koncertowej EXO, co byś zrobił?

D.O: Trasa na 1. miejscu. Moje korzenie są w EXO. Jestem tutaj z powodu EXO, a EXO to jedność. Wszyscy wiemy, jak jest ciężko, kiedy jeden z nas jest nieobecny; nie chcę obciążać pozostałych członków zespołu. Nie chcę też rezygnować z muzycznych aktywności, jest mi przykro, kiedy nie mogę w czymś brać udziału.

[+ 307, – 51] Nie mamy takiego członka!


 

Źródło: koreaboo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *