Kai z EXO przegapi jeden występ Północnoamerykańskiej trasy

Kai z EXO przegapi jeden występ Północnoamerykańskiej trasy.

MyMusicTaste ogłosiło, że ze względu na opóźnienia w wydawaniu wiz dla Kai’a, nie będzie mógł uczestniczyć w pokazie ”EXO FROM EXOPLANET#2 The EXO’luXion” w Dallas 10 Lutego.
Jednak nie traćcie nadziei, Kai wciąż może uczestniczyć w innych występach! Ponadto MyMusicTaste obiecało zwrotu pieniędzy dla fanów, którzy już zakupili bilet na koncert w Dallas.
Dlatego głowy do góry! Módlmy się, że Kai będzie obecny na pozostałych występach!

Pełny komunikat brzmi:

„MyMusicTaste musi udostępniać tę pilną wiadomość dotyczącą EXO FROM EXOPLANET#2 The EXO’luXion Tour in NORTH AMERICA

„Z przykrością informujemy, że członek EXO – Kai, nie będzie w stanie uczestniczyć w pokazie w Dallas z powodu opóźnień wizowych. MMT jest odpowiedzialne za wykroczenia podczas ubiegania się o wizę,  każdym sposobem próbowaliśmy rozwiązać ten program. Wiza nie została wydana, a zatem Kai nie będzie w stanie uczestniczyć w koncercie w Dallas. W każdym razie, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Kai był obecny w dalszej części trasy, począwszy od Vancouver.

„Naprawdę przepraszamy wszystkich fanów Exo, nabywców biletów, zespół, jak i Kai’a, wytwórnię SM Entertainment, oraz organizatora DREAM MAKER Entertainment Limited za nasze zaniedbanie.

„Występ w Dallas odbędzie się 10 Lutego, jednak bez obecności Kai’a. Jeżeli ktoś chce zwrotu pieniędzy, bilety zostaną zwrócone w pełnej cenie. MMT upewni się, że wszelkie straty finansowe, które mogą być spowodowane przez refundację będą w pełni zrekompensowane. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące refundacji zostaną opublikowane jutro.
Jeszcze raz przepraszamy wszystkich fanów Exo, nabywców biletów, zespół, Kai’a, wytwórnię SM Entertainment, oraz DREAM MAKER Entertainment Limited. MMT i reszta personelu dokona najwyższych starań, aby zapobiec powtórzeniu się takich zdarzeń.

-MyMusicTaste „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *