4 najpopularniejszych idoli urodzonych w 1993 roku!


Koreańskie media niedawno zachwycały się czterema męskimi idolami, którzy urodzili się w 1993 roku i ich popularność ciągle wzrasta.

 SHINee – Taemin

Znany jako maknae SHINee, Taemin zadebiutował mając 15 lat w 2008 roku. Chociaż był kochany i znany przez swój uroczy wygląd, piosenkarz zaczął zmieniać swój dotychczasowy „image” i robić się coraz bardziej męski  . W 2014 roku wydał swój pierwszy solowy album i planuje  w tym roku  wydać kolejny.

 

WINNER – Song Mino


Winner zadebiutowali w 2014 roku, dzięki ich hitom jak np. “Empty” i “Color Ring” zdobyli różne nagrody.  Mino wydał swój własny solowy utwór “I’m Him”. Potem kontynuował pokazywanie nam swoich umiejętności w „Show Me the Money 4”  i udowodnił, że osiągnął sukces ze swoją piosenką.

 

EXO –  D.O

Kyungsoo poza swoim niesamowitym talentem wokalnym  jest coraz bardziej znany ze swoich umiejętności aktorskich.  Wystąpił min. w “It’s Okay, That’s Love” i  “Cart”, na swoim koncie ma jeszcze dwa filmy, które będą miały swoją premierę w tym roku.

 

BTS – Suga

BTS doświadczyli gwałtownego wzrostu popularności, Suga także został zauważony przez swoje umiejętności produkcyjne. Zanim zadebiutował w BTS już w swoim rodzinnym mieście Daegu produkował swoje własne płyty. Wszechstronnie utalentowany raper brał udział w tworzeniu piosenek BTS takich jak “Danger” , “Tomorrow,” i “Dead Leaves” oraz wiele innych

Źródło:  soompi.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *