8 występów z „Immortal Song”, które musisz zobaczyć

Jedną z największych zalet muzyki jest to, że każdy artysta posiada swój własny, niepowtarzalny styl, który może (wraz ze swoim talentem i osobowością) pokazać podczas występów na żywo, kiedy to mogą przedstawić swoją własną interpretację utworu.
Dzięki programowi KBS „Immortal Song” co tydzień możemy podziwiać takie niesamowite covery! W tym zestawieniu uwzględniono najbardziej spektakularne z nich.

Ailee – Everyone (Yoon Bok Hee)

Zacznijmy od jednej z największych koreańskich div, a jednocześnie praktycznie stałej uczestniczki „Immortal Song”, Ailee. Jej interpretacja piosenki Yoon Bok Hee „Everyone” z 1979 roku jest naprawdę nieziemska: tak charakterystyczny dla Ailee blask, rozwiane włosy, styl Beyoncé i – oczywiście – niesamowicie głębokie niskie i przepełnione energią wysokie noty. Bonus: chór pełen uroczych dzieci!


 

Hwang Chi Yeol – “Burden” (Baek Ji Young)

Hwang Chi Yeol stał się rozpoznawalny po „I Can See Your Voice”, ale prawdziwą sławę zdobył w 2015 roku jako „Super Rookie” z „Immortal Song”. W odcinku poświęconym „Bogini Ballad”, Baek Ji Young, Hwang Chi Yeol zdecydował się wykonać jedną z bardziej tanecznych piosenek, hit 1999 roku – „Burden”. Ten występ podkreśla wszystkie jego zalety: jego wspaniały głęboki głos, niesamowite umiejętności taneczne i zaraźliwą energię!


 

Baekhyun i Chen (EXO) – “Really I Didn’t Know” (Lim Hee Sook)

Dwa beagle z EXO, Baekhyun i Chen były wyjątkowo poważne podczas występu z „Really I Didn’t Know” Lim Hee Sook. Młodzi idole mogli pokazać swoje możliwości w tej przepełnionej emocjami piosence, współpracując w pełnej harmonii i ,,zaliczając” wiele niesamowitych wysokich not. Chcielibyście wysłuchać więcej utworów w wykonaniu tego wspaniałego duetu? Ja na pewno!


 

Lee Hae Ri – “Behind You” (Park Jin Young)

Lee Hae Ri, połówka duetu Davichi, poruszyła wszystkich swoim poruszającym coverem utworu „Behind You” Park Jin Young z 1994 roku. Artystka wyglądała, jakby faktycznie przeżywała wszystkie te emocje podczas występu – nawet uroniła parę łez.


 

Kim Feel – “Like Being Shot” (Baek Ji Young)

Skoro już mówimy o emocjach, nie możemy pominąć potężnej ballady Kim Feel, kolejnego stałego gościa „Immortal Song”. Kim Feel nigdy nie zawodzi publiczności swoim chropowatym głosem i pełnymi pasji występami. Urzekł wszystkich swoją interpretacją ballady „Like Being Shot” Baek Ji Young. Sama artystka pochwaliła go za poruszające wykonanie, mówiąc, że jest pod wrażeniem, jak wiele osiągnął od czasów „Superstar K6”.


 

Son Seung Yeon – “One Candle” (g.o.d)

Przyszedł czas na coś podnoszącego na duchu, czyż nie? Kiedy jesteście przybici, posłuchajcie tego pozytywnego coveru „One Candle” g.o.f wykonanego przez wschodzącą divę, Son Seung Yeon i jej towarzyszek z „Voice Korea” (Yoo Sung Eun, MIWOO, Lee Ye Jun i Ji Se Hee). Pięć utalentowanych kobiet pokazało swoją niesamowitą skalę głosu, synchronizację i umiejętności raperskie. Ten energiczny występ sprawi, że wszyscy zaczną tańczyć i klaskać!


 

K.Will – “Dream of the Freshwater Eel” (Shin Hae Chul)

W tym pełnym emocji odcinku „Immortal Song” uczestnicy oddali hołd tekściarzowi Shin Hae Chulowi. K.Will wykonał zapierający dech w piersiach występ z „Dream of the Freshwater Eeel, które Shin Hae Chul określił jako jeden ze swoich najlepszych utworów i które zostało zagrane na jego pogrzebie, doprowadzając tłumy ludzi do łez. K.Will również nie mógł ich powstrzymać po zakończeniu występu. Powiedział, że słuchał piosenek Shin Hae Chula od czasów nastoletnich, a „Dream of the Freshwater Eeel” wywarło na nim największe wrażenie.


 

Kang Min Kyung – “With My Tears” (Seo Ji Won)

Nie możemy zapomnieć o drugiej połówce Davichi! Na koniec wysłuchajcie wspaniałego występu Kang Min Kyung z „With My Tears” Seo Ji Won. Głos artystki wspina się coraz wyżej i wyżej z niesamowitą łatwością. Obejrzyjcie ten genialny występ!


 

A Wy macie swoje typy? A może uważacie, że kogoś tu brakuje? Napiszcie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *