Skandaliczne zachowanie członka BEAST – Jang Hyunseunga podzieliło internautów

Jeśli odwiedziliście dziś jakikolwiek portal internetowy poświęcony koreańskim mediom, zapewne nie uniknęliście artykułu mianującego Jang Hyunseunga (BEAST) aktualnie jednym z najbardziej popularnych „skandalistów”!
Na bieżąco bowiem pojawiają się artykuły o jego rzekomym „skandalicznym” zachowaniu w stosunku do pozostałych członków grupy.

Jedna z najbardziej głośnych wypowiedzi w tej sprawie rozpoczyna się od słów:

Piszemy to jako długoletni fani zespołu BEAST; nie potrafimy dłużej zrozumieć postawy Jang Hyunseunga. Zranił nas ogromnie swoimi ostatnimi czynami.


Do zachowań członka zespołu, które od jakiegoś czasu wzbudzają sporo kontrowersji zalicza się spotkanie z fanami (12 września 2015 roku), na którym Jang Hyunseung bez wcześniejszego uprzedzenia zwyczajnie się nie zjawił.

Wytwórnia Cube Entertainment próbowała tłumaczyć ten incydent pisząc, że Hyunseung z nagłych powodów osobistych nie był w stanie uczestniczyć w grupowej aktywności.

Problem pojawił się jednak kiedy okazało się, że jeden z fanów zespołu „przyłapał” i sfotografował głównego wokalistę BEAST w kawiarni z tajemniczą kobietą, w dokładnie tym samym czasie, w którym odbywał się wyżej wymieniony „fanmeeting”.

Zdjęcie oczywiście trafiło do internetu i stało się „gorącym tematem” oraz powodem, dla którego fani dość sceptycznie podeszli do tłumaczeń wytwórni Cube Ent.

 

Wielu fanów poczuło się rozczarowanych.

Innym zachowaniem budzącym kontrowersje była rzekoma “naganna” postawa idola w trakcie jednego z wystąpień zespołu.

Poniższe zdjęcia mają być dowodem na to, że Jang Hyunseung zupełnie ignoruje kolegów z grupy podczas ich występu.


Odbiorców najbardziej jednak oburzyła postawa wytwórni Cube, która zupełnie zlekceważyła cały incydent, a także postawa samego wokalisty, który mimo głośnego niezadowolenia fanów nie poczuwał się do winy.

Słuchacze zespołu podzieli się w tej sprawie na dwa „obozy”; jedni starają się zrozumieć Hyunseunga, wierzą w jego dobre intencje i próbują tłumaczyć jego budzące kontrowersje zachowania, inni nie są aż tak wyrozumiali i pobłażliwi – interpretują czyny idola jako chęć odejścia z zespołu i pragną jego „usunięcia”.

Filmik czy też zdjęcia zamieszczone powyżej stanowią tylko część dowodów na pozornie skandaliczne zachowanie Hyunseunga. Pamiętajmy, że są jeszcze inne, takie jak: zeznania i odczucia długoletnich fanów.
Jakie jest Wasze stanowisko w sprawie tych incydentów?


cr. (1)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *