Idole, którzy zakłopotali swój zespół

Bez względu na wszystko., w naszym życiu zdarzają się kłopotliwe chwile. Ale jednak to nie tak żenujące jak stać przed kimś kogo znasz, który robi takie rzeczy. Oto 10 zabawnych momentów zespołów, kiedy jacyś członkowie robią żenujące rzeczy.

1. BTS – Rap Monster

Dziwny taniec 

Rap Monster był całkowicie rozbawiony, kiedy zdecydował się pokazać swoje umiejętności taneczne! Jak widać jest lepszym raperem niż tancerzem.

2. Lovelyz – Lee Mi Joo

 Seksowny taniec

Lee Mi Joo staje się królową seksownego tańca. Jednak pomimo jej tańca, który wie, że jest śmieszny nie przestaje i daje uśmiech dla swoich koleżanek z zespołu.

 3. Girls’ Generation – Seohyun 

Aegyo

 Seohyun jest królową piękności i jest znana z elegancji , ale kiedy pokazała swoje Aegyo zapewniła wszystkim mnóstwo śmiechu.

4. Red Velvet 

Reakcja na żenujący wywiad

Kiedy modne dziewczyny z Red Velvet miały ujawnić swoją słodką stronę, one jak i personel nie mogli ukryć swojego speszenia.

5. G-Friend – Sowon 

Rap

Brawa dla Sowon! Ta urocza dopiero co rozwijająca się dziewczyna ma wszystko od niesamowitego wokalu po piękną sylwetkę, czego niejedna dziewczyna jej zazdrości. To po prostu nie byłoby  sprawiedliwe gdyby potrafiła jeszcze rapować prawda?

6. Seventeen – Woozi

Bomba Aegyo

Woozi jest najsłodszym członkiem Seventeen ale żaden z członków nie spodziewał się takiego ageyo.

7.A Pink – Hayoung

Dziwny seksapil 

APink są wyłączne kojarzone z słodkiego pojęcia ale Hayoung podjęła próbę pokazania swojego seksapilu w pisence Rihanny „Chains and Whips”.

8. CNblue – Minhyuk

Aegyo

Członkowie CNblue nie są przyzwyczajeni do słodkiego zachowania Minhyuka. Podczas wywiadu na żywo Minhyuk pokazał swoje aegyo, a reszta zespołu się wystraszyła.

9. Girl’s Day – Hyeri 

Całowanie 

Film oferuje kilka zabawnych momentów ale wycinek na 4:59 minucie pokazuje Hyeri przepełnioną aegyo, co sprawiło, że jej koleżanki zaniemówiły.

10. B.A.P – Bang Yong Guk 

Męskie Aegyo 

Nawet Yongguk ma ukrytą stronę aegyo, która każdego powali na kolana.

+ Bonus

F(x) Amber & Krystal

Snapchat


Cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *