Ladies’ Code płaczą, wspominając zmarłe członkinie

Ladies’ Code Shed Tears Remembering Their Members

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej ze względu na ich pierwszy comeback we trzy, dziewczęta wylewały łzy, wspominając tragicznie zmarłe koleżanki.

Wywiad odbył się 24 lutego w Riverside Hotel w dzielnicy Seocho-gu. MC wspomniał, że pojawiły się plotki, jakoby zespół miał zostać rozwiązany lub miały do niego dołączyć dwie nowe członkinie. Liderka, Ashley, odpowiedziała: ,,Zmartwiło nas to. Początkowo nawet nie mogłyśmy o tym myśleć. Trudno było pogodzić się z tym, że dwie z nas odeszły. Trudno było też czy, a jeśli tak, to kiedy wrócić na scenę.” Później dodała: ,,Dużo siły zyskaliśmy dzięki otaczającym nas osobom, które stale nas wspierały, oraz dzięki fanom, którzy w nas wierzyli i na nas czekali.”

ladies code press con

Maknae Zuny popłakała się, kiedy została zapytana, dlaczego ostatecznie zdecydowały się pozostać trio. Powiedziała też: ,,Będziemy ciężko pracować we trzy.”

Następnie dziewczyny zostały zapytane, co chciałyby powiedzieć EunB i RiSe. Odpowiedziały: ,,Chciałybym im przekazać, że nareszcie wróciłyśmy. Zamierzamy pracować najciężej, jak tylko potrafimy, więc proszę, wspierajcie nas” i ,,Chciałabym im powiedzieć, że je kocham i bardzo tęsknię.”

Ashley dodała: ,,Mamy poczucie, że odniesiemy sukces, ponieważ EunB i RiSe patrzą na nas z góry. Mam nadzieję, że wszyscy zawsze będą o nich pamiętać.”

cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *