Czy wiecie dlaczego Oh My Girl z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne? Jakie są prywatnie?

Na znanym koreańskim portalu internetowym PannChoa! (pann좋아!) pojawił się post pod tytułem: „Powody, dla których OH MY GIRL mają tylu fanów„. Nawet jeśli zespół nie promuje się aktywnie z nową piosenką ich fanów wciąż przybywa. Jesteście ciekawi dlaczego? Koreańscy internauci twierdzą, że znaleźli odpowiedź!

 „Nie ważne czy Oh My Girl promują się czy nie.. Kiedy tylko ktoś skrytykuje girl band na PANN, fani natychmiast stają w ich obronie! Zainteresowało mnie to, więc postanowiłam poszukać odpowiedzi.

Okazało się że dziewczyny bardzo dbają o fanów, traktują ich jak cenny skarb. Mają wspaniałe osobowości: są miłe i skromne.

Ta historia jest dość znana:

Podczas jednego z fansignów Oh My Girl, który trwał już  1,5 godziny dziewczyny zaczęły się „zbierać do domu”. 
Wychodząc z sali, w której odbywało się spotkanie z fanami spotkały osobę poruszającą się na wózku, która nie mogła wjechać do pomieszczenia z uwagi na zbyt wąskie wejście. Każda z członkiń zespołu po kolei podchodziła do fanki żeby porozmawiać i dać jej autograf. Podarowały jej kolejne 1,5 godziny przez co ich fansign zamiast trwać 1,5 godziny przeciągnął się do 3 godzin.

Fansigny Oh My Girl znane są z tego, że trwają wyjątkowo długo. Dziewczyny muszą być pewne, że każdy kto przyszedł dostał autograf. Po ich rozdaniu członkinie choć zapewne zmęczone wcale nie mają ochoty żegnać się z fanami. Najczęściej grają jeszcze w gry żeby sprawić fanom przyjemność. ㅋㅋ
Często też zadając im pytania: „Na co teraz macie ochotę?” Zostają z fanami do końca, aż wszyscy się rozejdą do domów. ㅋㅋㅋㅋ

Kiedy schodzą ze sceny, starają się rozmawiać z fanami i utrzymują z nimi kontakt wzrokowy.

[Słowa autorki postu]

„Przysięgam, nawet ja jako dziewczyna uważam to za poruszające i urocze.


Są też bardzo dobrze wychowane – grzeczne, kłaniają się każdemu na 90 stopni.
Nie ważne czy jesteś ich fanem czy nie i tak ukłonią się Tobie pod kątem 90 stopni.
Ich sunbae (BTOB, KARA, Lovelyz, etc.) chwalia Oh My Girl, mówiąc są grzeczne i okazują im szacunek.

Anegdotka: Podczas Idol Athletic Championships 2016 jedna z fanek innego zespołu szukała toalety. Na korytarzu spotkała Jiho , która widząc zdezorientowaną dziewczynę zapytała w czym może pomóc, następnie zaprowadziła ją do łazienki. Od tamtego czasu Jiho nazywana jest „łazienkową wróżką”.

Dziewczyny są blisko z fankami – jak siostry ㅋㅋㅋ
Zapytają Cię: „Jadłaś coś?„, „Dlaczego nie jadłaś? Musisz jeść, bo nam zemdlejesz!” ㅋㅋ Są bardzo przyjazne.

Myślą o wszystkich osobach, które im pomagają.
Żonie właściciela pralni, która dba o ich kostiumy zrobiły specjalną tabliczkę z podziękowaniami. Dzwonią do niej za każdym razem kiedy wystąpią w ubraniach na scenie mówiąc: „To dzięki Tobie wyglądałyśmy dzisiaj ładnie!„.

Dziewczyny mają sporo fanpageów w Korei za co odwdzięczają się nagrywając dla fanów filmiki z podziękowaniami.
Nie posiadają ani jednego anty-page, na którym byłyby krytykowane.

Zapytane o najmilsze wspomnienia od debiutu odpowiadają:

„Kiedy osoba, która nie jest naszym fanem zna naszą piosenkę albo tańczy naszą choreografię lub nam kibicuje z jakiegoś powodu, czujemy się wzruszone do łez”.

[Słowa autorki postu]   „Wyglądają bardzo niewinnie i mam nadzieję że dadzą radę utrzymać takie pozytywny wizerunek!”


odpowiedzi na post:
[+1,008][-74]
Komentarze:

ㅇㅇ |2016.02.24 16:56 Dobre wychowanie przejęły po swoich sunbaes z tej samej wytwórni (B1A4), są miłe i utalentowane… Ostatnio zaczęły przyciągać moją uwagę

ㅇㅇ |2016.02.24 16:55
Zachowują się dobrze i to bez jakiegoś przesadnego popisywania się tym, proszę nie dajcie się wciągnąć w żadne skandale, utrzymajcie ten niewinny wizerunek ㅠㅜㅠㅠㅠ
ㅇㅇ |2016.02.24 16:58
Wczoraj pojawił się post chwalący ich osobowości, są takie grzeczne..Są też ładne i utalentowane, takim grupom, aż chce się kibicować.

ㅇㅇ |2016.02.24 17:03
Przeciągneły fansign do 3 godzin…? wow wow… nie były zmęczone?… naprawdę niesamowite…

cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *