Fani odkryli, że idolka ukarana za prostytucję to G.NA

Chwilę po tym, jak do mediów wypłynęły informacje o odejściu G.NA z Cube Entertainment, pojawiły się podejrzenia, że to właśnie ona zamieszana jest w skandal związany z prostytucją!

 

Według raportu New Daily:

29 letnia piosenkarka „A”, której kontrakt z agencją niedawno wygasł, pojawia się w mediach po raz kolejny! Tym razem celebrytka została ukarana przez policję grzywną za udział w prostytucji.
Jedno ze źródeł podaje:

“Sławna piosenkarka została niedawno wezwana na posterunek policji, aby złożyć zeznania. Panna „A” twierdziła, że odrzuciła propozycję jednego ze sponsorów, jednak jak się później okazało, zmieniła zdanie kilka dni później i umówiła się z klientem na konkretny dzień.”
Śledztwo wykazało, że kobieta faktycznie zaakceptowała ofertę, a jej imię zostało natychmiast usunięte ze strony internetowej agencji.
Na początku media informowały, że obie strony – piosenkarka i agencja zakończyły współpracę polubownie: powodem był termin wygaśnięcia umowy, a skandal nie miał żadnego wpływu na tę decyzję.  „A” zadebiutowała w tej agencji w 2010, szybko stała się popularna dzięki swojej figurze i ciekawej barwie głosu. Ostatnio promowała się w programach rozrywkowych.
W toku przeprowadzonego śledztwa wyszło na jaw, że „A” została przedstawiona 45-letniemu biznesmenowi z Los Angeles i współżyła z nim przynajmniej 3 razy, za co otrzymała około 40 milionów won.

 

 

Komentarze internautów:

  1. [+142, -6] Czemu usuwanie komentarze?  Każdy wie, że chodzi o Choi G.NA.
  2. [+71, -3] Chcecie wiedzieć kto to? To G.NA
  3. [+23, -0] G.NA – opis pasuje w 100%

 

Niektórzy fani bronią artystki i zalewają jej Instagram komentarzami ze słowami wsparcia!

 

 


cr.: (1) (2)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *