Shinsadong Tiger dementuje plotki głoszące, że jest pośrednikiem sponsorów + komentarze

 

Znany koreański producent muzyczny – Shinsadong Tiger zaprzecza plotkom, jakoby miał być pośrednikiem zaangażowanym w sponsoring/prostytucję. Wyznał też, że są one bezpodstawne, policja nigdy nie skontaktowała się z nim w tej sprawie.


Komentarze:

Źródło: Starin via Nate

1. [+176, -39] Zatem powinien szukać tego, kto rozprzestrzenia te nieprawdziwe plotki lub chociaż zaskarżyć media o zniesławienie.
Dlaczego zawsze, kiedy skandale tego typu mają miejsce, celebryci tylko marudzą, że ich imiona pojawiają się w nagłówkach gazet, zamiast starać się je oczyścić z nieprawdziwych zarzutów? Wszystkie kobiety, które zostały wymienione w artykule i oskarżone o udział w prostytucji też nic z tym nie robią.. Rzucają tylko słowa na wiatr, że wniosą oskarżenia, a potem cisza…

2. [+153, -30] Jeśli coś mu udowodnią, to girl bandy, dla których tworzył piosenki, będą w tarapatach.

3. [+31, -2] Imiona tych, którzy zostali oskarżeni o to przestępstwo już zostały ujawnione, przestańcie oskarżać niewinnych ludzi.

4. [+9, -0] Prawdą jest, że policja jeszcze się z nim nie skontaktowała… ale to może oznaczać wiele rzeczy i działać na jego niekorzyść. Chciałabym wierzyć, że mówi prawdę…

Żródło: Naver

  1. [+647, -36] Przestańcie tworzyć nieprawdziwe plotki…

2. [+455, -17] Nazwisko pośrednika, jakie pojawiło się w raporcie, to Kang, ale jeśli przyjrzycie się liście oskarżonych osób przez sąd, nie ma tam żadnego Kanga.


cr.: (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *