Raper Iron zaangażowany w skandal z paleniem marihuany

Rapper Iron Revealed to Be Among 10 Involved in Marijuana Case

1 kwietnia została ujawniona informacja o 10 osobach, które zostały zatrzymane pod zarzutem palenia marihuany podczas różnych okazji. Zarzuty zostały wysłane do prokuratury 30 marca.

Jedną z tych osób okazał się raper Iron, którego prawdziwe imię to Jung Heon Chul, uczestnik programu Show Me The Money 3.

Wygląda na to, że wszystko zaczęło się, gdy złodziej okradł 23-letniego kompozytora i producenta „Kanga”. Złodziej ukradł torbę i pieniądze z jego szafki, podczas gdy ten zasnął po otrzymaniu masażu w saunie.

Policja złapała złodzieja i wierzyła, że prowadzi zwykłe śledztwo w sprawie złodzieja, do czasu, aż zauważyli dziwne spojrzenie i zachowanie Kanga. Po przeprowadzeniu testów narkotykowych, wynik u Kanga okazał się pozytywny i przyznał się do palenia marihuany z przyjaciółmi.

Po zeznaniu Kanga dziewięć pozostałych osób zostało aresztowanych i zbadanych. U nich test również okazał się pozytywny; poinformowali policję o tym, jak w klubie w Itaewon poznali obcokrajowców i w internecie zamówili marihuanę. Ujawnili również, że palili marihuanę, ponieważ dodawała im odwagi i pomagała się skupić.

Oprócz Kanga i Irona, w sprawę zaangażowany jest idol z pierwszej generacji idol-grup, hip-hopowy producent, organizator koncertów i inni.

Informacja: W Korei palenie marihuany jest nielegalne i karalne


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *