Minzy opuszcza 2NE1!

Południowokoreańska grupa 2NE1 będzie kontynuowała swoją działalność w 3-osobowym składzie.

MANILA, Filipiny – Najmłodsza członkini 2NE1, Gong Minzy, nie jest już członkinią zespołu. 4 kwietnia przedstawiciele YG Entertainment potwierdzili tę informację:

“Kontrakt YG z 2NE1 wygasa 5 maja 2016 roku. W styczniu odbyliśmy indywidualne rozmowy z każą członkinią na temat odnowienia kontraktu i pokazaliśmy nasze chęci co do reform grupy. Niestety, Gong Minzy nie czuła się w ten sam sposób co my. Pożegnanie się z osobą, która była z nami od czasów trainee, przez 11 lat, jest naprawdę trudne. Jednak całkowicie rozumiemy i szanujemy decyzję Gong Minzy, jako że grupa miała nieoczekiwaną przerwę dwa lata temu. Zatem prawdą jest, że bardziej przepraszamy, niż wyrażamy niezadowolenie.”

“Chcę chronić 2NE1 do samego końca, nieważne co. Kiedy zaczną się trudne chwile, zbierzmy się razem i bądźmy silni, aby to przezwyciężyć.” powiedział Yang Hyun Suk.

Bez Minzy, 2NE1 składa się teraz Sandary Park, która dorastała na Filipinach i tam rozpoczęła karierę w 2004; Lee Chaelin znanej jako CL, liderki grupy; i głównej wokalistki, Park Bom.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *