H☆N – wyjaśnienie

Witajcie!

Niektórzy z Was zapewne już nas znają i właśnie z tego powodu znaleźli się na naszej stronie, jednak chcemy zacząć od przedstawienia się tym, którzy jeszcze nie wiedzą kim jesteśmy. Z tej strony Avcia, Cinnabon Roll, Eriko, hee1004, Kaeseolin, Laillie, Naanariko, Nero-yah, Nyu Desu, byłe administratorki i redaktorki KpopLivePolska.
No właśnie, byłe… Dla Was nasze odejście jest nadal jedną wielką niewiadomą. Nie chcemy wywoływać żadnych wojen, ani wyjmować trupów z szafy, więc szczegóły pozostaną pomiędzy nami a obecnymi adminkami bloga. Uważamy natomiast, że należy Wam się wyjaśnienie z naszej strony.
To nie była dla nas łatwa decyzja i bardzo długo rozmawiałyśmy na temat bloga i tego, co się na nim dzieje, a także naszej współpracy i oczekiwań względem niej. Nasza dziewiątka stwierdziła, że odejście będzie najlepszym wyjściem, ponieważ blog KLP przestał przynosić nam radość i satysfakcję, którą odczuwałyśmy na początku, a zaczął być powodem sporów. Wiemy, że pojawiało się wiele nieprzyjemnych komentarzy kierowanych zarówno w naszą stronę jak i w stronę osób, które na blogu pozostały.

Na asku @kpoplivepolska pojawiały się różne pytania, m.in.:

Dlaczego usunęły (mowa tutaj o nas) swoje posty? Czy chciały utrudnić wam życie?

Nie było w naszych zamiarach robienie komukolwiek na złość, zabrałyśmy to, co nasze. Rzeczy, nad którymi spędziłyśmy wiele godzin, a których niedoceniano. Wspólnie ustaliłyśmy, że przeniesiemy nasze posty na nowego bloga. Większość naszych starych postów będzie dostępna tutaj.

Co z listą tłumaczeń?

„Lista Tłumaczeń” była jedną z najczęściej odwiedzanych stron w historii bloga. Dla hee1004, która ją stworzyła jest na tyle ważna, że nazywa ją „swoim dzieckiem”. Pomagała nie tylko czytelnikom bloga, ale również i tłumaczom, którzy chętnie z niej korzystali. Tworzenie podstaw listy trwało kilka dni, nieprzerwanie po kilkanaście godzin dziennie. Wyszukiwanie tłumaczeń, segregacja, itd. To wszystko zajęło sporo czasu i kosztowało wiele wysiłku. Nie zaprzepaścimy tego, na naszym blogu znajdziecie pełną listę tłumaczeń, która będzie aktualizowana na bieżąco.

Będą wam robić konkurencję?

Nie będziemy udawać, że jest inaczej. Hallyu☆News jest blogiem o tej samej tematyce co KpopLivePolska. Również zamierzamy dodawać tłumaczenia newsów związanych z kpopem. Prosimy jednak o wyrozumiałość i wzięcie pod uwagę faktu, że AllKpop, Koreaboo i Soompi również mają tę samą tematykę i żyją w zgodzie robiąc to, co do nich należy. Z naszej strony chcemy Wam zapewnić posty najwyższej jakości. Nie chcemy być traktowane jako „wolontariuszki”, którym wybacza się błędy i niedbałość, bo nikt im za to nie płaci. Oczekujcie od nas wiele, poprawiajcie nas, gdy się mylimy. Chcemy się rozwijać, a nie stać w miejscu ciesząc się, że ktoś nas odwiedza. Mimo wszystko chcemy żyć w zgodzie z KLP i mamy nadzieje, że nie będzie żadnych nieczystych zagrań czy bezpodstawnych oskarżeń.

Macie ze sobą kontakt? Poblokowałyście się na fb?

Miałyśmy zamiar odejść spokojnie i pożegnać się w zgodzie, ale to nam się niestety nie udało. Po części jesteśmy w stanie zrozumieć rozżalenie drugiej strony, nasze odejście było nagłe i niespodziewane, za co szczerze przepraszamy. Uważamy jednak, że dawałyśmy wystarczająco dużo wskazówek, znaków i szans na uniknięcie takiego zakończenia oraz że nasze stanowisko w wielu sprawach było jasne. Wiele myślałyśmy po odejściu i kilka rzeczy z pewnością teraz załatwiłybyśmy inaczej, ale co się stało to się nie odstanie, więc po prostu chcemy zamknąć ten temat. Jak pewnie wiecie, byłyśmy w stałym kontakcie na Facebooku, więc odpowiadając na Wasze pytania – nie, my nikogo nie blokowałyśmy. Nie wiemy jak sprawa ma się po drugiej stronie. Z częścią dziewczyn nadal mamy dobry kontakt i prywatnie często rozmawiamy! Z niektórymi nie jest już tak kolorowo, ale spodziewałyśmy się tego. Mimo wszystko, a przynajmniej tak nam się wydaje, nie ma między nami złej krwi i nikt do nikogo nie pała nienawiścią.


Chcemy Wam jeszcze raz podziękować za Wasze wsparcie, którym nas obdarowaliście na KLP i mamy nadzieję, że HN również okażecie tyle miłości i będziecie śledzić nasze dalsze poczynania! A my dołożymy wszelkich starań, by Was nie zawieść!

Teraz możemy już oficjalnie, z drobnym opóźnieniem, przywitać Was na HallyuNews!

Ważne linki:

>Lista Tłumaczeń<

Nasze strony:
Facebook
Ask.fm
Twitter

Nasz e-mail: hallyustarnews@gmail.com

4 comments

    • Avcia Reply

      Też za wami tęskniłyśmy <3
      Dziękujemy za pamiętanie o nas i mamy nadzieję ze będziesz często zaglądać <3 <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *