Producent „Running Man” mówi o możliwości powrotu Song Joong Ki

Ostatnio popularność Song Joong Ki wzrosła, przez jego nową dramę “Descendants of the Sun”. Drama pobija rekordy oglądalności, co się nie zdarzyło w głównej sieci nadawczej przez 4 lata. W 2010 roku Joong Ki był jednym z oryginalnych członków Running Man. Zdobył serca publiczności, był tzw. „Flower Boy”, oraz przyjaźnił się z Lee Kwang Soo. W 2011 roku, Song Joong Ki odszedł z show, przez jego konflikt z planem filmowym, ale nadal utrzymuje kontakt z obsadą. Ostatnio producent Jung Chul Min wypowiedział się o możliwości powrotu aktora do obsady:

„Możliwość zawsze jest”, powiedział także „W jakimś wywiadzie Song Joong Ki powiedział, że chętnie wystąpiłby, jeśli byłaby okazja. Gdyby się pojawił, myślę, że wiele ciekawych rzeczy  by się stało” 

Producent także zażartował: „Wiele się zmieniło od kiedy Song Joong Ki odszedł w programu. Zastanawiam się ile teraz oczekiwałby za pojawianie się w programie, musiałbym zapytać o to Lee Kwang, który wystąpił w “Descendants of the Sun” gościnnie, więc zastanawiam się, czy możemy zapłacić taką samą kwotę, którą otrzymał za to”. Jung Chul Min był najmłodszym członkiem zespołu kierującego, kiedy Joong Ki był stałym członkiem obsady: „Byłem najmłodszy tak jak i Joong Ki i Lee Kwang w obsadzie. Pamiętam jak każdy z nas trzymał butelki z wodą dla naszych seniorów. A teraz jeden z nich jest „Księciem Azji” a drugi ogromną gwiazdą hallyu. Nigdy nie przypuszczałbym, że znajdziemy się tam, gdzie teraz jesteśmy. Cieszę się, że wszystkim nam się udało i mamy się dobrze.” 

Cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *