Nowa wersja teledysku „Crush” od I.O.I

Na kanale CJENMusicOfficial pojawiła się nowa, druga wersja MV do piosenki „Crush” od I.O.I, podczas gdy wcześniejsza została z niego usunięta.. Dlaczego?
Niektórzy twierdzą, że powodem były kontrowersyjne sceny i spora ilość negatywnych komentarzy pod adresem jednej z dziewczyn.

Komentarze:

Z tego co widzę wycięli kilka „kontrowersyjnych” sceny:
Scenę Yoojung, w której wygląda na chorą oraz kilka klipów z „przepychankami” Yeunjung? Według mnie dolali tym tylko oliwy do ognia…

Komentarze pod poprzednią wersją MV były bardzo nieprzyjemne.. Pokłady „hejtu” jakie otrzymywała ta dziewczyna były wręcz przerażające. Większość z nich miała niecenzuralną treść. Jak widać postanowili wyciąć prawie wszystkie sceny z Yeunjung, nawet te na których śpiewa. Trochę chyba się zagalopowali.

Rozumiem powód, dla którego musieli edytować sceny ale zastanawia mnie dlaczego wycieli też moment Yeunjung w 2 chórku kiedy tylko śpiewała, przecież to jej kwestia.

Ta wersja jest dużo lepsza! Szkoda, że nie zauważyli iż z poprzednią było „coś nie tak” Nie obwiniam dziewczyn, wszystkie je lubię. Ale wszyscy wiemy, że poprzednia wersja była nie do przyjęcia Fighting I.O.I. ^^

Cóż, przynajmniej w tej wersji pozostałe członkinie mają więcej „czasu ekranowego”.

2 comments

  1. Arathi Reply

    Wydaje mi się, że dobrze zrobili, chociaż najlepiej by było, gdyby już na początku lepiej przyjrzeli się tej pierwszej wersji. Ale ta mimo wszystko wygląda lepiej 🙂 Mam tyko nadzieję, że hejty na Yeunjung się skończą, bo tak naprawdę dostało jej się za nic.

  2. lulu Reply

    Ale oni wycieli każdą scenę z Yeunjung, nawet jak sama śpiewa. Teraz pewnie też nie będzie miała tak dużo czasu w reality show i następnych MV :((

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *