Choreograf SM wspomina 9 osobowy skład SNSD

Słynny choreograf SM oraz członek zespołu Beat Burger Shim Jae Won mówi o tym jak bardzo tęskni za 9-osobowym składem Girls Generation .

15 kwietnia Shim Jae Won wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie pełnego składau SNSD z czasów promocji ‚Mr.Mr’. Pod zdjęciem opisał co dokładnie czuje, myśląc o oryginalnym składzie. Co Tu dużo mówić…Zapraszam do czytania.

‚Nawet jeśli jestem pijany mam dużo do powiedzenia właśnie teraz powiem co chcę powiedzieć-Nie ważne co inni o tym pomyślą. Spędziłem z tymi dziećmi bardzo dużo czasu, włożyłem w nie swoje serce. Bardziej niż ktokolwiek inny życzę tym dzieciakom szczęścia i zdrowia na drodze bycia młodym idolem. Dlatego starałem się nie pokazywać z nimi za wiele w mediach, mimo że one są dla mnie jak córki czy siostry. To sprawiało mi ból. Jest to również powód dla którego mam tak mało zdjęć z nimi. Z niewielu zdjęć jakie mam to jest dla mnie najważniejsze. Teraz to tylko wspomnienie z przeszłości. Jestem jedyną osobą która pamięta ich szczere uśmiechy. Modlę się żeby te dzieci żyły w zdrowiu i dalej się szczerze uśmiechały uśmiechały. Dzieciaki! Niech wasze ciała i serca będą zawsze zdrowe!’

Po jakimś czasie post został usunięty, ale oryginał możecie zobaczyć poniżej. Niektórzy internauci uznali post za niewiele ważny ponieważ Shim był pijany, ale inni uznali, że pomiędzy Sim Jae Won, Girls Generation oraz SM stało się coś poważnego.

A wy co o tym myślicie?

cr:(1)

 

1 Comment

  1. Chingu Angel Reply

    Myślę, że to nie może być aż tak błahe. Nawet jeśli napisał to pod wpływem alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *