Dohee komentuje rozpad Tiny-G

Aktorka Dohee 14 kwietnia odwiedziła variety show ‚Give You My Current House, Give Me a New One (Current House, New House)’. Podczas pobytu tam spotkała się z zarzutami jakoby była ona powodem rozpadu Tiny-G.

MC Jun Hyun Moo powiedział do niej „Istnieje plotka, że Tiny-G zostały rozwiązane ponieważ zaniedbałaś je będąc aktorką. Nie denerwują cię te plotki?” A ona odpowiedziała „Było by kłamstwem gdybym powiedziała, że to nie moja wina’ Po czym pochyliła głowę i rozpłakała się.

Gdy się uspokoiła dodała ‚To nie była decyzją którą mogłam rozwiązać sama-Ale potrzebowałam [Tej decyzji]. W pewnym momencie stałam się zdrajcą, który doprowadził do rozpadu własnej grupy. Gdy zdałam sobie z tego sprawę zaczęłam bać się gdziekolwiek wychodzić, więc jedynie siedziałam sama w domu.” MC Kim Gu Ra powiedział „To musi być ciężkie kiedy jesteś jedyną członkinią Tiny-G która jest popularna. Fani na tym wiele tracą”

Jun Hyun Moo zapytał, „Jak udało ci się przetrwać ten ciężki czas?” Na co Dohee odpowiedziała, „Kiedy było mi ciężko opiekowałam się moim psem Mongu, który świetnie mnie pocieszał.”  Dohee potwierdziła również, że utrzymuje dobre i bliskie kontakty z pozostałymi byłymi członkiniami Tiny-G.

cr:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *