Fanpage Mingyu (Seventeen) zamknięty po tym gdy dowiedziano się, że rozdał prezenty od fanów?

Fani są zawiedzeni zachowaniem Mingyu z Seventeen.

Aby celebrować urodziny Mingyu, fani wręczyli mu wiele prezentów. Zadedykowali mu nawet baner na stacji metra, na którym jest Mingyu wraz z napisem „Mingyu, wszystkiego najlepszego. Zawszę będę po twojej stronie”. Wiele z tych prezentów zawierało znane, markowe produkty, które miały pokazywać ich miłość i wsparcie dla idola.

Jednakże, krótko po urodzinach Mingyu, fanpage nagle ogłosił zamknięcie dodając parę zdjęć i podpisy, „To już trzeci rok. Nie wiem co powiedzieć. Wcześniej korzystał ze wszystkiego, nie ważne jak tanie lub drogie było, jednak tym razem oddał wszystko innym ludziom. Dlaczego?”

Widziano jak, markowe koszulki i buty, podarowane Mingyu, nosili inni członkowie zespołu, a nawet jego siostra. Wygląda na to, że właścicielka jego fanowskiej strony poczuła się zawiedziona beztroskim potraktowaniem prezentów przez Mingyu.

Co o tym sądzicie?cr: (1)

1 Comment

  1. Cinnabon Roll Reply

    Właśnie dlatego coraz więcej fandomów odchodzi od obdarowywania swoich ulubieńców tego typu prezentami. Lepiej przelać konkretną sumę pieniędzy w imieniu idola na organizację charytatywną. Jak widać Mingyu lubi się dzielić z innymi 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *