Hyunseung odchodzi z B2ST ku uciesze internautów

hyunseung-2-800x450

W dniu dzisiejszym agencja Cube Entertainment wydała oficjalne oświadczenie o odejściu Hyunseunga z zespołu B2ST na rzecz rozpoczęcia kariery solowej.

„Dzień dobry, tu Cube Entertainment.

Dziękujemy wszystkim fanom, którzy okazali miłość i wsparcie dla B2ST. Zwracamy się do Was z najnowszymi informacjami na temat grupy.

W dniu dzisiejszym, Jang Hyunseung przestał być członkiem zespołu B2ST, który od dzisiaj będzie funkcjonował w 5-osobowym składzie: Yoon Doojun, Lee Gikwang, Yang Yoseob, Yong Junhyung oraz Son Dongwoon. Jang Hyuseung wyraził chęć rozpoczęcia kariery solowej, odrzucając możliwość dalszego działania w zespole.

Jang Hyunseung i pozostali członkowie gorąco dyskutowali z agencją o zmianach w działalności zespołu, jako że od pewnego czasu mieli odmienne poglądy na temat promowanej muzyki oraz charakteru grupy. Po długich konsultacjach chłopcy doszli do porozumienia, że najlepszym rozwiązaniem jest odejście J. Hyunseunga i reorganizacja zespołu.

Jako że B2ST pracowali bez chwili przerwy przez ostatnie 7 lat, aby dotrzeć na sam szczyt i wprawić swych fanów w dumę, decyzja ta nie była łatwa do podjęcia – ani dla członków zespołu, ani pracowników agencji.

B2ST, już w 5-osobowym składzie, przymierza się w tym roku do wydania nowego albumu oraz planuje promocję swej muzyki zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Prosimy o dużo wsparcia dla B2ST oraz Jang Hyunseunga, którzy niezłomnie będą ciężko pracować na swój sukces.

Dziękujemy.”

Jang Hyunseung od dłuższego czasu był w ogniu krytyki, jako że fani zarzucali mu skandaliczne zachowanie (m.in opuszczenie fanmeetingu na rzecz spotkania ze znajomą w barze czy ‚lenistwo’ na scenie i w programach rozrywkowych. Również jego działalność Instagramowa wprawiła fanów w osłupienie, jako że treści, które ‚lubił’, uznano za nieodpowiednie). Choć Hyunseung oficjalnie przeprosił za dyskomfort fanów względem jego zachowania, również i ta czynność została ogromnie skrytykowana. Koreańscy internauci ponownie nie pozostawiają na Hyunseungu suchej nitki:

(Komentarze pochodzą z dwóch różnych artykułów na temat odejścia J.H)

Nate:
1. [+589, -6] Solo???? Solo?????? Co za brednie, przecież on jest skończony.

2. [+535, -8] On chyba serio myśli, że jest wystarczająco dobry na solo, haha.

3. [+499, -7] A więc jednak odchodzi… mądra decyzja.

4. [+50, -2] Pomijając jego skandale, nie ma w nim ani krzty uroku. Przeciętna sylwetka, przeciętna twarz, nie umie śpiewać ani tańczyć, nie radzi sobie w programach rozrywkowych. Ciekawe, czemu akurat on dostał pozycję w Trouble Maker. Swoją sławę zawdzięcza tylko i wyłącznie Hyunie.

5. [+35, -2] Nie jestem fanką tej grupy, ale kim jest ten cały Hyunseung? Sulli nie miała talentu, ale była przynajmniej śliczna – a on? Nie umie śpiewać ani tańczyć, nie jest przystojny ani wygadany. Szczerze, wygląda gorzej niż przeciętny koleś na ulicy. Jedyne co potrafi to zachowywać się jak wariat poza kamerą. Ma coś z głową czy jak?

6. [+35, -1] Czy on ma jakiekolwiek szanse jako solista? Jak dla mnie on tak zachłysnął się zarobioną dotąd kasą, że zwyczajnie nie chce mu się pracować. No nic, w każdym razie zespół wyjdzie na tym na lepsze.

7. [+30, -0] Solo?… Cieszę się, że odchodzi, ale… planuje karierę solo?

8. [+29, -0] Jako fanka B2ST… z radością przyjmuję jego odejście~

=

Naver:
1. [+7,610, -477] Gratulacje~

2. [+6,703, -300] On serio myśli, że poradzi sobie solo…

3. [+5,514, -362] Po całym tym cierpieniu, które sprawiłeś pozostałym, żegnaj.

4. [+4,511, -243] Wow, a więc jednak odchodzi.

5. [+3,479, -272] Hehehehehehehehe

6. [+1,497, -166] Jest zupełnie jak Sulli z f(x)… Kamieniem ciągnącym grupę na dno.

7. [+1,207, -98] On chyba sam nie wie, jak niewiele tak naprawdę jest wart. Wszystko przez odrobinę sławy, którą zyskał dzięki Hyunie i Trouble Maker~

8. [+1,361, -155] Kariera solowa jest możliwa tylko dla ludzi utalentowanych, jak Zico czy GD.

1 Comment

  1. Twoha stara Reply

    jak dla mnie jest przystojny ale kazdy ma rozny gust, waracajac do charakteru, poznalam go dzieki trouble maker i nic po za tym XDD ale jego JEDYNA piosenka solowa „my first” czy jakos tak, wyszla calkiem niezle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *