Eunji (APINK) wyznała w wywiadzie dla GRAZIA, że spłaciła rodzinne długi

 

W sesji zdjęciowej dla magazynu GAZIA, Eunji wygląda na uroczą „dziewczynę z sąsiedztwa”. Idolka w wywiadzie opowiedziała o tym jak ważna jest dla niej rodzina, a także zdradziła okoliczności w jakich powstały słowa piosenki „Hopefully Sky„.

„Mój tata jest architektem, często pracuje za granicą i rzadko się widujemy. Pewnego dnia szukałam pomysłu na prezent urodzinowy dla niego. Wpadłam na pomysł, żeby napisać o nim piosenkę i wysłać mu ją.  Mój CEO przeczytał jej treść i powiedział: ‚Hey, wypromujmy to! Jest świetne.’
Ta piosenka naprawdę wiele dla mnie znaczy.”

Q. Twoja najszczęśliwsza chwila w życiu po debiucie APINK?

„Najszczęśliwszy moment to ten, w którym spłaciłam wszystkie nasze rodzinne długi.
Kiedy byłam młodsza często prosiłam mamę o kieszonkowe. Wiele razy widziałam jej pusty portfel. Słyszałam też jak płacze. Obiecałam sobie, że kiedyś zarobię własne pieniądze i spłacę wszystkie nasze długi, żeby rodzice mogli wreszcie żyć normalnie nie martwiąc się o pieniądze. Szansa na to pojawiła się tak niespodziewanie.
Stopniowo spłacałam naliczone odsetki, aż w końcu udało mi się oddać całą kwotę – było to dokładnie w dniu moich urodzin.
Moja mama odwiedziła wyspę Jeju tylko raz, podczas miesiąca miodowego. Zafundowałam, więc nam wycieczkę z okazji moich urodzin.
Wiecie, że mamy jedzą zupę z wodorostów po porodzie? W dniu moich urodzin nakryłam do stołu i podsunęłam jej naszą książeczkę bankową. Kiedy ją otworzyła przytuliła mnie mocno i obie się rozpłakałyśmy.”

 


cr. (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *