Victoria pod presją komentarzy ze strony koreańskich internautów

Liderka f(x) zagra w 2 części filmu „My Sassy Girl„, który w Korei Południowej osiągnął ogromny sukces, głównie ze względu na doskonałe przedstawienie tytułowej postaci przez aktorkę Jun Ji Hyun.
Victoria przyznaje, że czytała komentarze koreańskich internautów i rozumie ich nieprzychylną postawę wobec pomysłu na stworzenie drugiej część popularnego filmu.
Niemniej jednak idolka podjęła się „wyzwania” (główna rola) i obiecała, że postara się zrobić wszystko co w jej mocy, żeby odbiorcy zmienili negatywne założenie, że druga część filmu będzie znacznie „gorsza”.

KOMENTARZE:

Źródło: MBN TV via Nate

1. [+621, -49] Niezależnie od tego kogo obsadzą w roli męskiej.. Pierwsza część filmu zawdzięcza sukces głównie Jun Ji Hyun.

2. [+563, -23] Wybaczcie ale według mnie druga część będzie totalną klapą… Nawet sam Cha Tae Hyun nie uratuje tej produkcji.

3. [+414, -86] Victoria mogłaby to kręcić nawet milion razy ale i tak nie uda jej się nawet zbliżyć do postaci jaką przedstawiła nam Jun Ji Hyun.

4. [+33, -8] Przecież pierwsza część filmu ma happy end… Po co to rujnować? Szkoda, że chcą zniszczyć tak wspaniałą historię i dodać do niego sequel… Cha Tae Hyun to zdrajca! xD 
Teraz właśnie przydałaby się tytułowa bohaterka „Sassy Girl”, która spuściłaby mu łomot.. ㅎㅎ

5. [+33, -10] Skoro odczuwa taką presję, po co się tego podejmowała? Mogła się wycofać ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+31, -6] Mogli przynajmniej pójść w inny gatunek… Ten film tylko zrujnuje wizerunek oryginalnej postaci jaką pokazała Jun Ji Hyun…

7. [+28, -5] Szkoda, że Victoria ma tak słabą koreańską wymowę.. ㅜㅜㅜㅜ Takich „perełek” kina się nie rusza..

8. [+23, -6] ‚My Sassy Girlto niemal legenda koreańskiego kina, przez 15 lat uważana za jedną z najlepszych produkcji.. takich rzeczy się nie rusza…

9. [+22, -7] Być może gdyby zaangażowali Jun Ji Hyun w pracę nad 2 częścią, tak jak zaangażowali Cha Tae Hyun po raz drugi ten sequel miałby szansę ㅠㅠ skąd oni nagle wytrzasnęli tam Victorie i dlaczego?

10. [+19, -7] Lubię Cha Tae Hyuna ale ta część zrobi pośmiewisko ze wspaniałej i oryginalnej postaci Jun Ji Hyun.


cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *